Juniorzy Starsi sparing_OKS MARKIEWICZA 7:2 NAFTA JEDLICZE

W niedzielę 19 lipca swój sparing na wyjeździe rozegrali Juniorzy Starsi. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna OKS Markiewicza Krosno, która pokonała nasz zespół wynikiem 7:2.

Bramki dla Nafty strzelili Bonar i Biskup.

M. Biernacki: Spotkanie zaczęliśmy bardzo pasywnie. Brak kontroli w środku pola przyczynił się do tego, że tracimy bramkę. Po grze z kontry stwarzamy sobie dwie sytuacje sam na sam, lecz w każdym przypadku kończy się to nieprzepisowym przerwaniem akcji, co przekłada się na czerwoną kartkę jednego z naszych rywali. Kolejne dwie bramki strzelamy sobie sami po fatalnym wyprowadzaniu piłki. Druga połowa zaczęła się podobnie i dopiero w ostatnich 15 minutach gramy dobrą piłkę i stwarzamy więcej okazji, niż to miało miejsce przez pierwsze 75 minut spotkania.

Skład Nafty:  1.Zawodnik Testowany 1, Zawodnik Testowany 2, Zawodnik Tesowany 3, Wąsik, Zawodnik Tesowany 4, Klatka, Brożek, Samborowski, Wasilewski, Biernacki, Parylaka,Mrozek, Biskup, Potyrała, Bonar