Praca w ZKS Nafta-Splast Jedlicze

Zakładowy Klub Sportowy Nafta-Splast Jedlicze

ogłasza nabór na stanowisko

Trenera Drużyny Seniorów

występującej w krośnieńskiej klasie okręgowej

  • Twoją pasją jest sport ?
  • Jesteś trenerem piłki nożnej ?
  • Jesteś osobą kontaktową i nie boisz się wyzwań ?
  • Chcesz zaangażować się w życie klubu ZKS Nafta-Splast Jedlicze ?

Jeśli odpowiedziałeś tak, przynajmniej na jedno z tych pytań, to stanowisko czeka właśnie na Ciebie!

Miejsce pracy: Klub ZKS Nafta-Splast Jedlicze

Zakres obowiązków:

  • planowanie i realizacja procesu szkoleniowego z drużyną seniorów;
  • kierowanie grą pierwszego zespołu klubu w trakcie spotkań ligowych, pucharowych i towarzyskich;
  • prowadzenie zajęć według ustalonego z Zarządem Klubu harmonogramu;
  • prowadzenie na bieżąco dziennika zajęć;
  • opiniowanie przydatności zawodników w związku z możliwością ich transferowania do klubu;
  • pomoc w pozyskiwaniu nowych zawodników do kadry pierwszego zespołu;
  • dbanie o właściwą frekwencję na zajęciach sportowych;
  • dbanie o dobry kontakt z zawodnikami;
  • dbanie o bezpieczeństwo uczestników oraz prawidłowy przebieg zajęć;
  • współpraca z innymi Trenerami zatrudnionymi w Klubie;
  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt sportowy;
  • dbanie o dobry wizerunek Klubu;
  • budowanie przywiązania zawodnika do Klubu (jego barw, herbu, filozofii);

Nasze wymagania:

  • ważna licencja minimum UEFA B, (wyższa będzie dodatkowym atutem);
  • doświadczenie w prowadzeniu zespołu seniorskiego;
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka kultura osobista;
  • sumienność i odpowiedzialność;
  • dobry kontakt w pracy zawodnikami;
  • dyspozycyjność w ramach ustalonych godzin zajęć treningowych i meczowych;
  • umiejętność korzystania z podstawowych programów komputerowych (e-mail, pakiet Office) będzie dodatkowym atutem.
  • Przestrzeganie przepisów bhp, porządkowych, sanitarnych a także dopilnowanie przestrzegania tych przepisów przez zawodników,

Oferujemy:

  • pracę w Klubie Sportowym z tradycjami;
  • zatrudnienie na Umowę Zlecenie
  • bardzo dobrą infrastrukturę sportową;
  • profesjonalny sprzęt do prowadzenia zajęć;
  • współpracę z doświadczonymi trenerami grup młodzieżowych;
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego;
  • pracę w godzinach popołudniowych w tygodniu (do ustalenia);
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do ilości wykonanych zajęć;
  • miłą i przyjazną atmosferę w Klubie.

Zgłoszenia należy wysłać na adres poczty elektronicznej : biuro@naftajedlicze.com, admin@naftajedlicze.com

lub zadzwoń i umów się na spotkanie : Czaja Artur – 602-647-950

Kontaktować można się również poprzez wiadomość na profilu Facebook Nafta Jedlicze

Na oferty czekamy do 06.12.2019

Każde zgłoszenie musi być opatrzone klauzulą:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm).

Oferta pracy bez powyższej klauzuli nie będzie rozpatrywana.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.