Nie udało się kontynuować serii zwycięstw. Zatrzymał nas w niedzielę 17.10.2021 wicelider z Beska, pokonując nas na własnym boisku 0:1. Nasze 16 pkt. plasuje nas w tej chwili na 11-tej pozycji w tabeli.

Na pewno nie mamy powodu do wstydu w tym meczu. Przegraliśmy po dobrej walce i ofensywnej postawie. Mieliśmy sporo okazji strzeleckich, jedną nawet tuż przed końcem pierwszej połowy meczu zamieniliśmy na gola, jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną i tym samym bramka nie została uznana.

Dobrze pracowały skrzydła i dobrze też funkcjonowała obrona. Gola straciliśmy w 26′ po błędzie w przyjęciu w środku pola. Napędziło to mocno akcję przeciwnika, który w osobie Kamila Kielara zamienił ten prezent na gola, nie dając Szymonowi Jastrzębskiemu większych szans na skuteczną interwencję. Do końca spotkania podejmowaliśmy próby, niestety nie trafialiśmy w światło bramki. Zmarnowaliśmy kilka dobrych piłek i o to możemy mieć do siebie pretensje. Ostatnie 15 minut to była nasza dominacja, która zmusiła Ekipę z Beska do postawienia wszystkich w obronie. W ostatniej minucie meczu świetną okazję do zdobycia gola głową miał Jakub Krawczyk, po świetnym dośrodkowaniu Gabriela Wąsika, jednak posyła piłkę wysoko ponad poprzeczkę. Właśnie po tej akcji w 91′ usłyszeliśmy ostatni gwizdek sędziego Jakuba Koznera i musieliśmy przełknąć gorycz porażki.

Dziękujemy Kibicom przybyłym na mecz za doping! Do końca rundy pozostało 5 kolejek. Czekają nas spotkania kolejno z JKS Czarni Jasło (wyjazd), Przełęcz Dukla (dom), Ostoja Kołaczyce (wyjazd), Partyzant Targowiska (wyjazd) i na samym finiszu Szarotka Uherce (dom). Punktów do zdobycia jest więc jeszcze 15 i zawalczymy o każdy z nich.

 

Skład Nafty: 1 Szymon Jastrzębski – 3 Jakub Krawczyk, 8 Krystian Gębarowski Kpt., 6 Mateusz Biernat, 15 Tymek Kochanik  (4 Kordian Dąbrowski 75′) – 2 Oleksandr Synovyd (17 Yaroslav Myts 60′), 7 Damian Limberger – 5 Bartek Klich (13 Gabriel Wąsik 66′), 9 Kacper Szura (11 Karol Rymarczyk 75′), 14 Oleksii Hulovych – 10 Konrad Słowik (19 Damian Soszyński 85′)

Rezerwa: 11 Karol Rymarczyk, 4 Kordian Dąbrowski, 13 Gabriel Wąsik, 16 Arkadiusz Smoła, 17 Yaroslav Myts, 19 Damian Soszyński

 

Sędziowali: Jakub Kozner, Wojciech Heret, Marcin Irzyk

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *