Pewnym zwycięstwem Nafty zakończyło się niedzielne spotkanie z Ostoją Kołaczyce w dniu 07.11.2021. 3 oczka z wczorajszej kolejki dały nam awans o jedną pozycję w tabeli i po 15 z 17 kolejek zajmujemy aktualnie 8-mą pozycję.

Jesteśmy już na finiszu rundy i w Kołaczycach interesowało nas tylko zwycięstwo, bo okazji do powiększenia dorobku punktowego nie ma już za dużo… Od początkowych minut widoczna była przewaga naszego zespołu, przeplatana z lekką nieskutecznością w ataku. Dyktowaliśmy warunki całą pierwszą połowę, podczas gdy Ostoja stworzyła tylko dwie korzystne sytuacje pod naszą bramką. Nie były one jednak na tyle groźne, by zmylić czujność Grzegorza Żytniaka. Pierwsza bramka dla naszego Zespołu padła tuż przed końcem pierwszej części gry. Podanie Bartka Klicha w pełni wykorzystał Kacper Szura pakując gola Przeciwnikowi w 37′.

Z tą zaliczką zaczęliśmy drugą połowę, grając ciągle swoje. Fajna praca skrzydłami, szczelny środek pola i dobre krycie. Wypuszczaliśmy się ciągle na połowę rywala i efekty w końcu musiały nadejść. Strzelcem drugiego gola dla naszego Zespołu był Tymek Kochanik, uderzając piłkę z pierwszej pokonując bezradnego bramkarza Ostoji. Był to pierwszy gol Tymka w czarno-niebieskich barwach. Gratulacje! Asystą przy tej bramce może pochwalić się Kacper Szura, który był wczoraj w świetnej dyspozycji. Nie ma jak zameldować się na boisku ze złamanym palcem w gipsie, w 10′ minucie za kontuzjowanego Kolegę, wpakować gola i zaliczyć asystę. Ale nie…Kacprowi było mało… W 84′ wpakował jeszcze jedną bramkę ustanawiając tym samym wynik spotkania na 0:3.

Gratulacje dla całej Drużyny. To był na prawdę dobry mecz w wykonaniu podopiecznych trenera Dariusza Solińskiego.

Dziękujemy w tym miejscu serdecznie obecnym na meczu w Kołaczycach Kibicom Nafty! Bardzo miło jest mieć Wasze wsparcie  na wyjazdach 🙂🙂🙂

Przed nami do rozegrania dwie ostatnie kolejki. Jak to pod koniec rundy czy sezonu bywa, kadra będzie dość okrojona ze względu na pauzy za kartki i kontuzje, ale o składaniu broni nie ma mowy. Interesuje nas zwycięstwo i zrobimy wszystko żeby w czwartek 11 listopada w Targowiskach ugrać jak najwięcej. Początek spotkania godz. 12:00.

Zapraszamy!

 

Skład Nafty: 21 Grzegorz Żytniak – 3 Jakub Krawczyk, 8 Krystian Gębarowski Kpt., 2 Oleksandr Synovyd, 13 Gabriel Wąsik – 11 Karol Rymarczyk (4 Kordian Dąbrowski 86′), 7 Damian Limberger – 15 Tymek Kochanik, 5 Bartek Klich (19 Damian Soszyński 70′), 14 Oleksii Hulovych (17 Yaroslav Myts 76′) – 10 Konrad Słowik (9 Kacper Szura 10′)

Rezerwa: 1 Szymon Jastrzębski, 9 Kacper Szura, 4 Kordian Dąbrowski, 17 Yaroslav Myts, 19 Damian Soszyński

 

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *