Bezbramkowym remisem zakończyła się odrabiana zaległa kolejka 20, w której mierzyliśmy się z zespołem Wiki Sanok. Ciężko powiedzieć jak ostatecznie po tej kolejce będziemy wyglądać w tabeli, ponieważ część zaległych meczy będzie rozegrana dopiero 27.04.2022.

Możemy śmiało stwierdzić, że ten remis to dla nas jak porażka. Rozegraliśmy na prawdę dobre spotkanie i popełnialiśmy niewiele błędów. Przez całe 90 minut mieliśmy bardzo dużo sytuacji strzeleckich i mamy do siebie sporo pretensji za to, że nic nie wpadło. Najlepszą okazję do zdobycia gola miał Konrad Słowik w 24′. Idealnie wyłożoną przez Tymka Kochanika piłkę posłał do pustej bramki głową i jakimś cudem zamiast w sieci, piłka odbiła się od poprzeczki umożliwiając przeciwnikom wybicie piłki daleko od naszego pola karnego. Kilka minut później również dobrą okazję miał Jakub Krawczyk, jednak brakło przysłowiowego dostawienia nogi. Do końca pierwszej połowy graliśmy dalej swoje, jednak dalej bez efektów bramkowych.

Druga połowa spotkania to również nasza dominacja i niestety niemoc strzelecka. Fajne ofensywne akcje, bardzo dużo piłek przechwyconych w środku pola i narzucanie swoich warunków gry, czekaliśmy tylko na upragnionego i zasłużonego gola. Ostatecznie gol był ok 79′, jednak strzał świetnie wczoraj dysponowanego Tymka Kochanika tuż pod poprzeczką nastąpił ułamek sekundy po gwizdku sędziego Samoborowskiego, sugerującego faul w ataku. Mieliśmy jeszcze sporo okazji, dużo stałych fragmentów gry i fajnych wrzutek Oleha Bazhana czy Konrada Słowika, jednak frustracja też dała o sobie znać i nie potrafiliśmy do końca już nic strzelić.

Szkoda tego meczu, bo 90 minut ciężkiej i dobrej pracy w każdej linii naszego ustawienia poszło niejako na marne i musieliśmy zadowolić się 1 pkt. Na ok 10 naszych groźnych akcji, Przeciwnik miał zaledwie jedną sytuację w której mógł strzelić gola. Nasza obrona 'kręciła’ ofensywę przeciwnika jak chciała, a środek pola szybko studził zapał Rywali na przejście na naszą stronę pola. Zespół Wiki może więc mówić o sporym szczęściu.

Tak czy siak, kolejka 20 przechodzi do historii, a my idziemy dalej. Skupiamy się na najbliższym spotkaniu, które rozegramy na niewielkim, ale jakimś 'cudem’ dopuszczonym do gry w klasie O boisku w Grabówce… Spotkanie zaplanowane na niedzielę 24.04.2022 na godz. 15:00.

Dziękujemy serdecznie Kibicom za obecność i fajny doping!

 

Skład Nafty: 1 Szymon Jastrzębski Br. – 3 Jakub Krawczyk, 8 Krystian Gębarowski Kpt., 6 Mateusz Biernat, 13 Gabriel Wąsik – 7 Damian Limberger, 18 Oleh Bazhan – 14 Oleksandr Tupik, 9 Kacper Szura, 15 Tymek Kochanik – 10 Konrad Słowik

Rezerwa: 2 Piotr Sury, 4 Kordian Dąbrowski, 11 Bartosz Klich, 16 Szymon Serwiński, 17 Konrad Michniewski, 20 Bartosz Gęsiak

 

Sędziowali: Marcin Samborowski, Dariusz Łuksa, Tomasz Kijowski

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *