W sobotę 3 lipca na własnym boisku Nafciarze odnoszą kolejne zwycięstwo. Pokonujemy Brzozovię Brzozów 3:0. Przesuwamy się w tabeli z miejsca 9-tego na pozycję 8-mą. Przed nami pozostało jeszcze jedna, ostatnia z zaległych kolejka tego długiego sezonu.

Przy 19 stopniach i przy siąpiącym deszczu, taką mało lipcową aurę mieliśmy podczas spotkania. Nie zatrzymało to jednak Nafciarzy, dla których liczyło się tylko zwycięstwo. Od samego początku szliśmy po swoje i bardzo szybko, bo już w 3′ strzelamy pierwszego gola, a jego wykonawcą był Yaroslav Myts. Po tym golu mieliśmy bardzo dużo okazji do zdobycia gola, między innymi sytuacja sam na sam Konrada Słowika, czy piękny strzał z wolnego Oleksiiego Hulovych’a jednak do samego końca zabrakło przysłowiowej kropki nad i, kiedy to piłka albo trafiała w słupek, albo udało się ją wybronić bramkarzowi Zespołu gości.  Wynik na 2:0 podwyższył dobitką w 38′ Jakub Krawczyk, nie pozostawiając drużynie Brzozovii złudzeń, kto z tego spotkania wyniesie 3 pkt.

W drugiej części meczu też byliśmy bardzo aktywni w ofensywie, świetnie pracował środek pola i skrzydła. Kilka akcji indywidualnych i prób strzału miał Oleksii, Kuba Krawczyk czy Bartek Klich. Gdyby zliczyć wszystkie niewykorzystane okazje, to mielibyśmy bardzo wysoki wynik. Ciągle jednak coś przeszkadzało w wykończeniu akcji… 3-go i ostatniego gola tego dnia zdobył  w 63′ Oleksii zamykając wynik meczu na 3:0.

Do końca sezonu 2020/2021 pozostał nam do rozegrania ostatni, zaległy mecz 24 kolejki. Będzie to spotkanie wyjazdowe z Bieszczadami Ustrzykami Dolnymi, czyli liderem, który awans do IV ligi zapewnił sobie już kilka kolejek wcześniej. My ze swojej strony zrobimy wszystko, żeby powalczyć o punkty, do samego końca!

 

Skład Nafty: 12 Michał Chrobak – 3 Jakub Krawczyk (2 Przemysław Zięba 70′), 8 Krystian Gębarowski Kpt. (16 Arkadiusz Smoła 75′), 6 Mateusz Biernat, 13 Gabriel Wąsik (15 Michał Krupa 58′)- 7 Damian Limberger, 10 Konrad Rymarczyk – 14 Oleksii Hulovych, 17 Yaroslav Myts (9 Bartek Klich 55′), 5 Łukasz Cichoń (19 Jakub Biskup 65′)- 20 Konrad Słowik (4 Bartosz Gęsiak 82′)

Rezerwa: 4 Bartosz Gęsiak, 16 Arkadiusz Smoła, 9 Bartek Klich, 19 Jakub Biskup, 2 Przemysław Zięba, 15 Michał Krupa

 

Sędziowali: Dawid Klamut, Maciej Solecki, Wojciech Wojnowski

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *