26 kolejka SENIORZY_ COSMOS NOWOTANIEC – NAFTA SPLAST JEDLICZE 6:0 (1:0)

O meczu 26 kolejki chcemy jak najszybciej zapomnieć. W niedzielę 25.04.2021 na sztucznej nawierzchni Wiki Sanok, podopieczni trenera Dariusza Solińskiego ulegli Cosmosowi Nowotaniec aż 6:0. Brak punktów nie sprawił na szczęście naszego spadku w tabeli. Ciągle utrzymujemy się na 14tej pozycji z dorobkiem 22 pkt.

Wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie, jako że ekipa z Nowotańca prezentuje bardzo wysoki poziom. Mieliśmy jednak swoje cele do zrealizowania i chcieliśmy grać swoje. Wyszliśmy wysoko i walczyliśmy żeby nie dać się zepchnąć na swoją połowę. Niestety nie udało się to głównie ze względu na masę błędów, które popełnialiśmy. Nasze niedokładne podania i straty w środku pola, napędzały ekipę z Nowotańca. Zamknęli nas na naszej połowie boiska, jednak długo nasza obrona nie poddawała się i nie traciła koncentracji. Bardzo dobrą dyspozycją wykazał się wczoraj Mateusz Biernat, który uratował bardzo wiele sytuacji bramkowych. Pierwszego gola straciliśmy w 20’ i udało nam się taki wynik utrzymać już do końca pierwszej połowy.

Niestety bramka Cosmosu strzelona nam na 2:0 tuż po wyjściu na drugą część spotkania mocno zdekoncentrowała naszą ekipę, bo zaraz po niej wpadły kolejne 2 w ciągu niespełna 3 minut. Każda nasza strata była praktycznie rozpoczęciem akcji przeciwnika, który skutecznie zamieniał je na gole. Oddając sprawiedliwość drużynie Nowotańca, mogliśmy tylko podziwiać ich szybkość i precyzję na boisku. Wydawało się, że wysoki wynik 4:0 zakończy to spotkanie, niestety na samą końcówkę straciliśmy kolejne dwa gole i ostatni gwizdek sędziego w 90’ rozbrzmiewał przy stanie 6:0.

Mamy sporo do przeanalizowania, tym bardziej że czekają nas dwa mecze w bardzo krótkim odstępie czasu: jeden w piątek 30.04. drugi już w poniedziałek 03.05. Zabieramy się zatem do pracy!

 

Skład Nafty: 12 S. Jastrzębski –  3 J. Krawczyk, 6 M. Biernat, 8. K Gębarowski (C), 18 F. Gierlicki – 7 D. Limberger (16 B. Gęsiak 88’), 15 M. Krupa (10 Konrad Rymarczyk 55’ )– 9. B. Klich ( 19 A. Smoła 78’), 11. Karol Rymarczyk (17 Y. Myts 55’) , 14. O. Hulovych (13. G. Wąsik 80’) – 20. K. Słowik

Rezerwowi: 10 Konrad Rymarczyk, 13 G. Wąsik, 16. B Gęsiak, 17. Y. Myts, 19 A. Smoła

 

Sędziowali: Grzegorz Gądela, Artur Szelc, Patryk Urbaś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.