Piękne przywitanie dla powracających na trybuny Kibiców zgotowali Nafciarze. W 29 kolejce klasy O podopieczni Trenera Dariusza Solińskiego pokonali wysoko Beskid Posadę Górną 8:1. Tym samym awansowali o jedną pozycję wyżej, zajmując aktualnie 12-tą pozycję z dorobkiem 29 pkt.

Od pierwszych minut spotkania to my byliśmy drużyną dominującą. Ciężko opisać każdą akcję ze względu na sporą ilość bramek. Seria goli rozpoczęła się w 11’ a zainaugurował ją Yaroslav Myts,  zdobywając tym samym pierwszego gola dla naszego Klubu. Konrad Słowik też miał apetyt na gole i nie zamierzał długo czekać, bo strzelił swoją bramkę minutę później 😊 Nasze akcje ofensywne i świetna praca na skrzydłach pozwoliła nam cieszyć się jeszcze dwa razy w tej części spotkania. Yaroslav Myts dorzucił jeszcze jednego gola w 16’, a wynik na 4:0 do przerwy podwyższył w 21’ Filip Gierlicki.

Spora zaliczka z pierwszej części meczu pozwoliła Nafciarzom grać swoje i wykorzystywać szanse. Tuż po przerwie do listy strzelców dopisał się nasz obrońca, Mateusz Biernat 😊 57’ ponownie należała do Filipa Gierlickiego a 64′ do Konrada Słowika, którzy zaliczyli swoje drugie trafienia. Ostatniego gola dla Nafty oglądaliśmy w 67’ kiedy to Damian Limberger pokonuje skapitulowanego już bramkarza Posady. Wartym odnotowania jest fakt, że Oleksii Hulovych asystował przy aż 3 golach tego dnia. W końcówce spotkania Beskid wziął się ostro do pracy. W 88’ nieupilnowany napastnik drużyny Gości został sfaulowany w polu karnym i sędzia główny tego spotkania wskazał na 11tkę. Nie pomylił się tutaj Piotr Świder i zdobył honorowego gola dla swojej drużyny, ustalając tym samym wynik spotkania na 8:1.

Brawa dla całej naszej Drużyny za walkę i piękne akcje! Oby tak dalej!

Najbliższe, zaległe spotkanie Nafciarze rozegrają na wyjeździe w środę 19 maja 2021 w Sieniawie. Natomiast w niedzielę 23 maja udadzą się na spotkanie z Szarotką Uherce.

 

Skład Nafty: 1. Szymon Jastrzębski – 3. Jakub Krawczyk (13. Gabriel Wąsik 62’), 8. Krystian Gębarowski Kpt., 6. Mateusz Biernat, 15. Michał Krupa (Przemysław Zięba 85’) – 7. Damian Limberger, 17 Yaroslav Myts – 9. Bartek Klich, 14. Oleksii Hulovych (16. Arkadiusz Smoła 77’), 18. Filip Gierlicki (10. Konrad Rymarczyk 64’)– 20. Konrad Słowik (11. Karol Rymarczyk 66’)

Rezerwa: 10. Konrad Rymarczyk, 11. Karol Rymarczyk, 16. Arkadiusz Smoła, 13. Gabriel Wąsik, 2. Przemysław Zięba

Sędziowali: Piotr Kochański, Tomasz Wierdak, Jacek Sirko

 

Poniżej galeria zdjęć ze spotkania.

 

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *