37 kolejka ponownie należy do podopiecznych Trenera Dariusza Solińskiego. 20 czerwca w Przysietnicy pokonujemy miejscową Iskrę 0:6. Nasza 8 pozycja w tabeli nie uległa zmianie, ale jest jeszcze szansa, by ją poprawić.

Kolejne bardzo udane spotkanie w wykonaniu Nafciarzy, a na dodatek sporo goli, to prezent w sam raz na urodziny Prezesa Artura Czaji. Stawkę otwieramy w 11’ spotkania wykorzystując duże zamieszanie przed bramką rywala. Po rzucie rożnym wykonanym przez Bartka Klicha, Mateusz Biernat wymyka się obrońcom i bezlitośnie pakuje gola do ich bramki. W 22’ Łukasz Cichoń dokłada swojego gola po dośrodkowaniu, ponownie akcentując swój wielki powrót na murawę. Tuż przed przerwą na 0:3 ładną bramkę z dość trudnego kąta dokłada Yaroslav Myts, nie pozostawiając złudzeń, że mecz należy do nas. Drużyna gospodarzy, trawiona problemami kadrowymi poza jedną sytuacją nie miała okazji do zagrożenia bramce Szymona Jastrzębskiego.

Tuż po przerwie Yaro strzela swojego drugiego gola w 50’ po podaniu Oleksiiego Hulovycha, który asystował przy aż 3 golach tego dnia. 3 minuty później swojego drugiego gola strzela Łukasz Cichoń, jednak nie była to ostatnia bramka tego dnia, bowiem hattrick padł łupem Yaroslava Myts’a, który w 60’ podwyższa wynik na 0:6.

Mając sporą zaliczkę dokonaliśmy kilku zmian kadrowych dając odpocząć kilku Zawodnikom.  Upał mocno dawał się we znaki wszystkim i do końca spotkania nie udało się już niczego strzelić.

Swój debiut w seniorskiej drużynie Nafty zaliczył tego dnia Michał Chrobak. Gratulujemy!

Brawa dla Drużyny za świetną grę i kontrolę całego przebiegu spotkania. Dzięki niewielkiej ilości błędów udało się rozegrać spotkanie na 0 z tyłu.

Kolejny mecz rozegramy w sobotę 26 czerwca o godz. 17:00. Podejmować będziemy Zamczysko Odrzykoń i z tego miejsca serdecznie zapraszamy na to spotkanie na Konopnickiej 1. Będzie to ostatnia kolejka wynikająca z oryginalnego terminarza, jednak z związku z pandemią i odwołaniem kolejek początkiem rundy, do rozegrania pozostaną jeszcze 3 zaległe kolejki (Brzozovia Brzozów, Orzeł Faliszówka i Bieszczady Ustrzyki Dolne), o terminach których będziemy informować na bieżąco na naszym fp na Facebook’u.

 

Skład Nafty: 1 Szymon Jastrzębski (12 Michał Chrobak 85’) – 3 Jakub Krawczyk, 8 Krystian Gębarowski Kpt., 6 Mateusz Biernat, 15 Michał Krupa – 7 Damian Limberger, 10 Konrad Rymarczyk (13 Gabriel Wąsik 55’)– 9 Bartek Klich (16 Arkadiusz Smoła 70’), 14 Oleksii Hulovych, 5 Łukasz Cichoń – 17 Yaroslav Myts (19 Jakub Biskup 75’)

Rezerwa: 13 Gabriel Wąsik, 20 Konrad Słowik, 12 Michał Chrobak, 19 Jakub Biskup, 16 Arkadiusz Smoła

 

Sędziowali: Marcin Samborowski, Sławomir Kielar, Maciej Solecki.

 

Dziękujemy pięknie Gabrysi, Oliwii i Madzi za obecność! Szacun! 😊

 

Poniżej galeria zdjęć ze spotkania.

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *