7 kolejka za nami. Po pięknej walce wygrywamy na własnym obiekcie 4:2 z Błękitnymi Żeglce, zaliczając 2 zwycięstwo tego sezonu. Z łącznym dorobkiem 6 pkt. podopieczni Bartłomieja Szeli zajmują 8 pozycję w ligowej tabeli.

Mecz zaczął się bardzo dynamicznie i goście naciskali od samego początku, bo już w 8′ straciliśmy pierwszego gola.  Nie tracąc czasu od razu ruszyliśmy więc do ataku. Po sfaulowaniu naszego zawodnika w polu karnym w 9′, sędzia podyktował nam 11-tkę. Gola z karnego zdobył pewnym i mocnym strzałem Konrad Michniewski. Po zremisowaniu to my przejęliśmy inicjatywę w meczu i dominowaliśmy na boisku budując akcje, których jednak nie mogliśmy wykończyć. W 36′ Błękitni przeprowadzili jedną akcję, która od razu zaowocowała bramką i ponownie przegrywaliśmy, 1:2. Nafciarze jednak w niedzielę byli bardzo waleczni i nie złożyli broni. W 43′ udaje się złapać kontakt po udanej akcji i trafieniu Bartosza Gęsiaka, który dostaje piłkę od Grzegorza Szopy i do szatni schodzimy z wynikiem 2:2.

Na drugą część meczu wyszliśmy mocno zmotywowani i ciągle to my byliśmy przy piłce. Udało się trafić do bramki rywala jeszcze dwukrotnie. W 75′ ponownie gola zdobywa Konrad Michniewski, a 3 minuty później pięknym strzałem z dystansu piłkę w siatce umieszcza Bogumił Krzysztyniak. Ostatnie minuty musieliśmy skupić się na obronie, bo rywal nie zamierzał złożyć broni. Na szczęście dobrze funkcjonująca wczoraj linia obrony we współpracy z Szymonem Jastrzębskim dała radę utrzymać koncentrację do końca spotkania i wynikiem 4:2 zamykamy stawkę.

W meczu poważnej kontuzji barku doznał Zawodnik Żeglec, którego zabrała ze stadionu karetka. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Następne spotkanie Nafciarze rozegrają 04.10.2020 w Wojaszówce. Początek spotkania godz. 11:00.

Brawo Drużyna!

Skład Nafty:

SZYMON JASTRZĘBSKI 1 –  PRZEMYSŁAW FURMAN 19, MICHAŁ SZUFNAROWSKI 8,  Kpt DAMIAN BUCZYŃSKI 10, GRZEGORZ SZOPA 14 – GRZEGORZ STEC 5, BOGUMIŁ KRZYSZTYNIAK 2, MATEUSZ GODEK  16, BARTOSZ GĘSIAK  11 – KONRAD MICHNIEWSKI 7, PATRYK ZNÓJ 10

Rezerwowi: KAMIL FABER 3, RAFAŁ ROMAN 4, KRZYSZTOF WAŁĘGA 6, PATRYK WARŻOŁEK 9, ADRIAN BIEDROŃ 13, TOMASZ WAJDA 15 , JAKUB BISKUP 18

Sędziowali: Wiesław Tyrcha,  Leszek Witkoś, Piotr Stefanik

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *