Przegraną zakończyła się 9 kolejka klasy B grupy Krosno V. W niedzielę 11.10.2020 podejmowaliśmy u siebie lidera tabeli LKS Jasiołkę Świerzowa, ulegając po dzielnej walce rywalowi 0:2.

Mecz od samego początku przebiegał bardzo dynamicznie. Ekipa gości miała dwie 'stuprocentowe’ sytuacje w pierwszej części spotkania, jednak nie udało im się strzelić bramki. Nasza ekipa od 20′ grała w 10tkę, po faulu taktycznym Adriana Biedronia w polu karnym, który otrzymał za to czerwoną kartkę. Byliśmy zmuszeni cofnąć się wówczas i skupić na obronie, jednak nie oznaczało to, że nie podejmowaliśmy prób ataku.  Pojawialiśmy się regularnie na polu rywala, jednak atakom brakowało skuteczności. Świetną okazję do strzelenia bramki mieliśmy z rzutu karnego. Niestety bramkarz Jasiołki świetnie przeczytał zamiary Grzegorza Steca i odbił piłkę, ratując swoją ekipę przed utratą bramki. Na przerwę schodziliśmy przy wyniku 0:0.

Żadna z ekip nie dała za wygraną i całą drugą połowę mogliśmy oglądać dobrą walkę na boisku. Nie umieliśmy jednak poprawić skuteczności w ataku. Brak 1 Zawodnika na boisku mocno dał się we znaki w naszym ustawieniu, dlatego nie dziwi fakt, że to  ostatecznie ekipie Jasiołki udało się wykorzystać przewagę i strzelić gole w 76′ i 88′.

Na szczególne wyróżnienie w meczu zasłużył Szymon Jastrzębski za świetne interwencje. Dodatkowo dobry występ zaliczyli Grzegorz Stec i Konrad Klatka. Dla całej Drużyny brawa za walkę do końca!

Kontuzji kolana w spotkaniu doznał Przemek Furman. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Niedzielnym meczem B klasa zakończyła rundę jesienną swoich rozgrywek. Wkrótce opublikujemy podsumowanie rundy w wykonaniu podopiecznych Batłomieja Szeli.

 

Skład Nafty: Br SZYMON JASTRZĘBSKI, KONRAD KLATKA, KRZYSZTOF WAŁĘGA, GRZEGORZ STEC, BARTŁOMIEJ SZELA, PATRYK WARŻOŁEK, PATRYK ZNÓJ, PRZEMYSŁAW FURMAN, Kpt ADRIAN BIEDROŃ, BARTOSZ GĘSIAK, MATEUSZ GODEK

Rezerwowi: KAMIL FABER, RAFAŁ ROMAN

 

Poniżej galeria zdjęć ze spotkania ze Świerzową.

 

 

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *