DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE_ Podsumowanie weekendu

Nie zwalniają tempa JUNIORZY MŁODSI. W sobotnie przedpołudnie, jak to na tę Ekipę przystało, pokonali bardzo wysoko drużynę Orła Faliszówka aż 17:0. Zajmujemy aktualnie 3cią pozycję w ligowej tabeli, mając przed sobą ekipy Polonii Kopytowa i Sobniowa Jasło. Świetne wyniki Drużyny to wynik ciężkiej pracy z Trenerem Dariuszem Solińskim i bardzo wysoka frekwencja naszej Młodzieży na treningach. Brawo! Oby tak dalej.

Swoją rundę wiosenną piątkowym domowym spotkaniem zainaugurowały w piątek 22.04.2022 MŁODZIKI. Wprawdzie podopieczni Trenera Jakuba Krawczyka przegrali 1:2, ale z wysoko notowanym przeciwnikiem, tj. Beniaminkiem Krosno. Była walka, a gra naszej Drużyny wygląda coraz lepiej, dlatego brawa dla naszych Najmłodszych się należą. Plasujemy się na 8mej pozycji ligowej tabeli.

JUNIORZY STARSI natomiast rozegrali w sobotę 23.04.2022 spotkanie wyjazdowe w Nienaszowie. Tempo pokonało naszą Drużynę 5:1, a gola kontaktowego dla naszej drużyny zdobył Jakub Biskup. Plasujemy się w tej chwili na 6tej pozycji, na 10 drużyn.

_______________________________

Sponsorem Drużyn Młodzieżowych Nafta Splast Jedlicze jest Splast Sp. z o.o. oraz GMINA JEDLICZE. Dziękujemy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *