Idea Klubu 100 ZKS Nafta-Splast Jedlicze

 

“KLUB 100″ ZKS Nafta-Splast Jedlicze jest nową inicjatywą skierowaną zarówno do osób prywatnych jak i  firm, chcących wspierać finansowo stowarzyszenie ZKS Nafta-Splast Jedlicze. „Klub 100” powstał w celu skonsolidowania osób prywatnych i firm działających w naszym regionie, których uczestnictwo to dobrowolna i świadoma chęć pomocy Zakładowemu Klubowi Sportowemu Nafta-Splast Jedlicze. Wsparcie członków „Klubu 100” ma pomóc w tworzeniu bezpiecznych i dobrych warunków do uprawiania sportu jak również upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Pozyskane środki finansowe zostaną przeznaczone na bieżącą działalność klubu (cele statutowe).

Ponieważ członkostwo w „Klubie 100” ma charakter dobrowolny, a głównym jego celem jest wsparcie klubu ZKS Nafta-Splast Jedlicze podstawową zasadą uczestnictwa w klubie jest rzetelność i uczciwość wszystkich członków klubu. Wszelkie informacje oraz szczegółowe zasady znajdują się w Regulaminie Klubu 100 ZKS Nafta-Splast Jedlicze oraz deklaracjach przystąpienia do „Klubu 100”.

Koordynatorami  “KLUBU 100″ jest Prezes Zarządu Klubu – Artur Czaja, z którym można się skontaktować pod nr kom. 602 647 950 i Pani  Jolanta Mosoń – 509 659 464

Więcej informacji w dziale „KLUB 100” w menu na górze strony głównej, lub tutaj

By Czart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *