W noworoczną sobotę 01.01.2022 o godz. 17tej rozegraliśmy towarzyski Mecz Noworoczny, przy sztucznym oświetleniu.

Brali w nim udział Nafciarze oraz Przyjaciele Nafty. Rozegrano dwie 25-minutowe połówki, a uczestnicy utworzyli przemieszane drużyny. Było sporo dobrej zabawy, a to głównie za sprawą śliskiej murawy, która pozwalała na fantazyjne wślizgi, ale też i powodowała nieplanowane i niekontrolowane ruchy 😂. Nie zabrakło też fajnych akcji ofensywnych i pięknych interwencji bramkarskich.

Mecz zakończył się wynikiem 9:9, a następująca po nim seria rzutów karnych też nie wyłoniła zwycięzcy, mimo, że każdy Zawodnik oddał po 2 strzały.

W przerwie meczu był symboliczny toast szampanem z noworocznymi życzeniami.

 

Przyjaciołom Nafty: Arkadiusz Sajdak, Michał Młocek Br., Damian Młocek, Lech Czaja, Jakub Wyderka, Michał Wyderka oraz Nafciarzom: Krystian Gębarowski, Damian Limberger, Karol Rymarczyk, Jakub Krawczyk, Konrad Słowik, Artur Czaja, Marek Łucki, Marek Wyderka, Rafał Wajda Br., Tomasz Wajda serdecznie dziękujemy za uczestnictwo i wspólnie, aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu, w świetnej atmosferze.

Dziękujemy również Kibicom: Gabi, Oliwia, Zosia, Iza, Agnieszka, Andrzej, Łukasz i Dominik przybyłym na mecz za gorący doping.

 

Do Siego Roku Wszystkim!

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *