Informujemy, że nowym Trenerem naszej drużyny Seniorów został Miłosz Kuzianik. Zastąpi na tym stanowisku trenera Dariusza Solińskiego, z któremu to skończyła się trzyletnia umowa z naszym klubem.

Miłosz Kuzianik w swojej trenerskiej karierze przez pięć lat pełnił funkcję asystenta pierwszego trenera przy drużynie seniorów KKS Karpaty Krosno, oraz przez cztery lata był pierwszym trenerem grup młodzieżowych U16, U17 i U19 krośnieńskiej drużyny. W minionym sezonie pełnił również funkcje trenera seniorów w klubie UKS Guzikówka Krosno. Miłosz Kuzianik studiował Analizę Gry w Wyższej Szkole Sportu we Wrocławiu.

Trener Miłosz Kuzianik ma również za sobą karierę jak piłkarz. Jest wychowankiem klubu Przełom Besko, z którym to występował na czwarto ligowych boiskach. Po rozpoczęciu studiów ze względu na brak możliwości treningów na czwarto ligowym poziomie występował w Orle Milcza oraz LKS Głębokie.

Trenerze, witamy w Czarno-Niebieskich i życzymy samych sukcesów!

By Czart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *