Dzisiejszy halowy trening najmłodszych Nafciarzy, tj. drużyny Młodzików miał szczególny charakter.  Miał na nim miejsce mini turniej drużyn, a jego pomysłodawcą był Sławek Peszko.

Do turnieju przystąpiło 18 Nafciarzy oraz gościnnie Marcel i Wika Peszko.  Trener Jakub Krawczyk dokonał podziału Zawodników na 4 pięcioosobowe drużyny, które rywalizowały ze sobą w systemie każdy z każdym. Różnica wiekowa między najmłodszymi a najstarszymi była spora, ale nikt nie ustępował nikomu na krok ani „nie cofał nogi” 😃 Emocji było sporo i co najważniejsze, dużo dobrej zabawy!

Po meczach seria rzutów karnych, a w bramce na ochotnika stanął nieustraszony Szczepan Peszko. Czemu nieustraszony? Otóż strzały naszych Młodzików to nie były zwykłe dziecięce strzały. To była eksplozja mocy i  swoiste bomby posyłane na bramkę 😂

To był turniej nie dość, że wewnętrzny to towarzyski, więc zajęte miejsca nie mają większego znaczenia. Ważne były starania dzieci i uśmiechy na ich twarzach. Na zakończenie turnieju były pamiątkowe zdjęcia, a Sławek wraz z bratem wręczyli Zawodnikom słodkie nagrody oraz przekazali na ich ręce vouchery na pizzę 🙂.

Serdecznie dzięki dla Sławka za ten wyjątkowy Trening, nagrody i pamięć o najmłodszych w Nafcie! Szacun!

 

 

 

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *