W  niedawno zakończonym XX Turnieju O Puchar Starosty Krośnieńskiego, Nafta Splast Jedlicze zajęła drugie miejsce. W grupie eliminacyjnej pokonaliśmy LKS Lubatowka 3-1 (bramki Lech Czaja, Damian Wąchała i Patryk Augustyn) i zremisowaliśmy 0-0 z Karpatami Klimkowka. W grupie finałowej wygraliśmy 3-1 z Dworem Kombornia (bramki Damian Limberger, Krystian Gębarowski i Konrad Rymarczyk), oraz zremisowaliśmy 1-1 z Zorzą Łęki Dukielskie (bramka Jakub Zuzak). Ostatecznie o końcowej klasyfikacji decydował bilans bramek, a w nim o jedno trafienie lepsi byli zawodnicy Zorzy.

Nafta Splast Jedlicze wystąpiła w składzie : Szczęsny – Cichoń, Gębarowski, Klimczyk, Krawczyk, Le Bray, Gęsiak, Szopa, Zuzak, Wąchała, Czaja, Limberger, Augustyn, Konrad Rymarczyk, Karol Rymarczyk (zmiany hokejowe)

By Admin

3 thoughts on “Nafta druga w Pucharze Starosty”
  1. Faza finałowa powinna być pucharowa. Nafta grała jako pierwsza i zdobyła w fazie finałowej 4 pkt. Drużyny które grały w trzecim meczu wiedziały jak zagrać by zdobyć puchar Starosty.

    1. Śmieszny komentarz… jeżeli mamy 3 drużyny w fazie finałowej grające każdy z każdym, to zawsze drużyny grające w ostatnim meczu mają jasną sytuację. Trzeba grać cały turniej i nie patrzeć na kogoś innego.

      1. Trzeba również dopuścić do fazy finałowej najlepszą drużynę z drugiego miejsca (najlepsza drużyna z pierwszego miejsca zagra z drużyną która awansowała zajmując drugie miejsce w grupie). To uatrakcyjni turniej. Wtedy nawet przegrana w pierwszym meczu nie zamyka szans na awans do fazy play-off. A teraz mamy taką sytuację, że przegrany w pierwszym meczu zawsze może dogadać z drużyną, która zremisowała pierwszy mecz, a swój mecz będzie rozgrywać jako ostatnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *