Już za niespełna 150 minut w Jedliczu usłyszymy pierwszy gwizdek w ramach trzeciej kolejki krośnieńskiej V ligi. Po trzech latach spotykamy się z zasłużonym klubem, mianowicie z Ustrzykami Dolnymi. Początek meczu o 15:00, relacja tekstowa LIVE od 14:30. Zapraszamy!

UWAGA: Strona nie odświeża się automatycznie. Aby być na bieżąco, należy odświeżać co jakiś czas stronę.

14:30 Skład Nafty:
Biały – Szopa, Gębarowski (k), Klimczyk, Krawczyk – Zuzak, Rymarczyk Konrad, Limberger, Wąchała – Kut, Gołąb

Rezerwa: Pitrus, Cichoń, Czaja, Rymarczyk Karol, Le Bray, Gierlicki, Augustyn, Bogacz

14:35 Nasz dzisiejszy rywal w tamtym sezonie występował w A klasie w grupie I, gdzie zajął pierwsze miejsce z bilansem 18 zwycięstw, 3 remisów i 5 porażek. Strzelili 83 bramki, tracąc przy tym 34. Na swoim boisku wygrali 10 razy, raz remisując, dwa razy ponosili porażkę. Natomiast na wyjeździe 8 razy pokonali gospodarzy, dwa razy remisowali, oraz trzy razy przegrali.

14:44 Ostatnie starcie obydwu drużyn miało miejsce w sezonie 2014/2015. W 9 kolejce pokonaliśmy na własnym boisku Ustrzyki Dolne aż 5:0, natomiast w 24 kolejce zremisowaliśmy na wyjeździe 1-1

14:46 Skład Ustrzyk:

Kalinowski – Demkowski, Kumadoła, Skwara, Fundanicz, Różycki, Łoch (k), Szczygieł, Jacynkief, Rompała, Jakieł

Rezerwa: Naminowski, Biłas, Matijasik, Dziwak, Śmierciak, Buźko, Korczyński

14:52 Do meczu pozostało niespełna 10 minut, obie drużyny na rozgrzewce.

15:01 Problemy ze strojem naszego bramkarza, początek spotkania się chwile opóźni.

15:03 Obie drużyny wychodzą na środek boiska.

15:05 1′ Zaczynamy spotkanie! Rozpoczynają przyjezdni.

2′ Wysoko wyszli goście, na razie to oni prowadzą grę.

3′ Próba prostopadłego podania, Klimczyk na posterunku.

3′ Warunki dzisiejszego spotkania są bardzo wymagające. Bezchmurne niebo, około 36 stopni, delikatny wiatr.

5′ Groźne podanie w nasze pole karne, Szopa na rzut rożny.

6′ I mamy bramkę! Krótkie rozegranie z rzutu rożnego, zawodnik gości oddaje strzał po długim rogu, nie dając tym samym szans Białemu na interwencję. Nafta 0:1 Ustrzyki..

8′ Faul przed naszym polem karnym, szansa dla gości na wrzutkę z boku boiska.

9′ Kompletnie nie układa nam się gra.. Ustrzyki naciskają, nie potrafimy rozprowadzić piłki z własnej połowy.

10′ Nacisk gości trwa.. Drugi rzut rożny dla Ustrzyk.

10′ Jest źle! Rzut rożny z lewej strony boiska, wrzutka na 4 metr, i z najbliższej odległości pokonany Biały.. Nafta 0:2 Ustrzyki…

12′ Dużo chaosu z naszej strony, goście kontrolują przebieg spotkania.

15′ Próby ataków Nafty niwelowane przez defensywę Ustrzycką.

18′ Groźnie pod naszą bramką! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, uderza głową zawodnik gości, i instynktownie broni Biały.

19′ Mamy bramkę kontaktową! Strzelcem bramki Kut! Nafta 1:2 Ustrzyki

22′ Ależ okazja dla Nafty! W sytuacji sam na sam nieznacznie myli się Kut!

23′ Spotkanie z wysokości trybun ogląda blisko 150 kibiców.

24′ Gorąco! Podanie w poprzek bramki wyłapuje jednak bramki.

26′ Krawczyk fauluje w okolicy 35 metra, goście szybko wznawiają grę. Nie decydują się jednak na oddanie strzału.

28′ Na spalonym złapana ofensywa gości, Nafta wznawia grę.

30′ Rzut karny dla Nafty! Faulowany Zuzak w polu karnym!

30′ Mamy wyrównanie! Rymarczyk pewnie egzekwuje rzut karny! Zaczynamy od nowa!

33′ Zażegnane niebezpieczeństwo pod naszą bramką, faulowany Wąchałą i mamy rzut wolny.

35′ Bramka dla Nafty! Wąchała! Miękka wrzutka z bocznej strefy, piłka przeszła defensywę Ustrzyk, i Wąchała pokonuje Demkowskiego! Nafta 3:2 Ustrzyki!

37′ Przerwa w grze, na boisku leży Kut.

39′ Groźnie wyglądający upadek zawodnika gości, na boisku potrzebna pomoc medyczna.

41′ Nieudane dośrodkowanie Gołębia, grę wznawiają goście z autu.

43′ Faulowany od tyłu Rymarczyk, żółta kartka dla zawodnika z Ustrzyk.

44′ Przyciskamy rywali, mamy rzut rożny po strzale Krawczyka.

15:50 45′ Przerwa! Z wyniku 0:2 prowadzimy w pierwszej części spotkania 3:2!

Do Jedlicza wrócimy za niecałe 15 minut.

W przerwie następują dwie zmiany w naszym zespole. Schodzi Szopa oraz Rymarczyk, w ich miejsce pojawią się Czaja oraz Gierlicki.

16:00 46′ Zaczynamy drugą połowę!

48′ Ustrzyki utrzymują się przy piłce, my natomiast się bronimy.

49′ Próba zaskoczenia naszej obrony długim podaniem, lecz napastnik Ustrzyk złapany na spalonym.

52′ Bez większego zagrożenia z obydwu stron, niecelny strzał zawodnika przyjezdnych, od bramki zaczyna Biały.

54′ Seria niedokładnych przerzutów u jednych jak i u drugich, brak zagrożenia bramkowego.

56′ Było groźnie! Podanie przez pole karne, nie dochodzi do niego zawodnik Ustrzyk, wybijamy na aut.

58′ Mamy wyrównanie. Wypiąstkował Biały, do piłki doszedł zawodnik gości, uderzył, między czasie odbił ją drugi z zawodników gości, i mamy 3:3. Żółtą kartkę otrzymuje również Biały za dyskusje z sędzią. Nafta 3:3 Ustrzyki..

60′ Żółta kartka dla Wąchały po faulu. Również podwójna zmiana u nas. Schodzi Gołąb i Zuzak, wchodzi Augustyn oraz Rymarczyk.

62′ Dużo się dzieje. Mieliśmy szansę na czwartą bramkę, lecz za słabo uderza Wąchała, i bramkarz łapie strzał.

66′ Uspokoiła się gra, dzieje się głównie w środku pola.

68′ Pomocy medycznej potrzebuje zawodnik z Bieszczad, gra przerwana.

71′ Próby przedostania się pod pole karne rywali, próbował Augustyn oraz Gierlicki, ale niecelnie.

74′ Niedokładne podania z obydwu stron.

75′ Niezła próba. Dośrodkowanie Czaji, strzał Wąchały głową jednak w boczną siatkę.

76′ Rzut karny dla gości!

77′ Nafta 3:4 Ustrzyki Dolne..

78′ Nieudany pierwszy rzut rożny dla Nafty, teraz z drugiej strony. Z niej też nie znajdujemy drogi do bramki.

79′ Żółta kartka dla zawodnika przyjezdnych po faulu na Wąchale.

81′ Nieudane dośrodkowanie Rymarczyka, grę wznowi Kalinowski.

83′ Kut fauluje, piłka dla rywali. Czas ucieka..

85′ Niedokładne podanie Gębarowskiego do Czaji i tracimy piłkę.

86′ Żółta kartka za przedłużanie gry, wznawia Biały.

88′ Śpieszymy się doprowadzić do remisu, naciskamy rywali..

89′ Goście nie śpieszą się natomiast z wykonaniem stałego fragmentu gry..

90’+ Mamy stały fragment gry przed polem karnym.

90’+ Czy wystarczy nam czasu?

90’+ Ostatni rzut rożny, Biały w polu karnym rywali. Albo – albo.

Koniec meczu.. Przegrywamy z Ustrzykami Dolnymi 3:4.. Dziękujemy za śledzenie relacji!