Przegranym spotkaniem z Rymanowem 5:1 zakończyła się dla nas tegoroczna edycja Pucharu Polski. Rozegraliśmy łącznie III rundy z wynikami jak niżej:

I runda: Iwełka Iwla 0:6 Nafta Splast Jedlicze

II runda: Nafta Splast Jedlicze 3:0 Zamczysko Mrukowa (goście nie stawili się na spotkanie, vo)

III runda: Start Rymanów 5:1 Nafta Splast Jedlicze

 

Strzeliliśmy łącznie 7 goli:

  • Damian Limberger  2 bramki
  • Yaroslav Myts           2 bramki
  • Mateusz Biernat       1 bramka
  • Jakub Krawczyk       1 bramka
  • Filip Gierlicki            1 bramka

 

We wczorajszym starciu z Rymanowem to my otworzyliśmy wynik w 25′, a konkretnie zrobił to Filip Gierlicki po świetnym dośrodkowaniu Tymka Kochanika, dając nam prowadzenie w meczu 0:1. Gospodarze do wyrównania na 1:1 doprowadzili 10 minut później, by ostatecznie pod koniec pierwszej połowy wyjść na prowadzenie strzelając drugą bramkę. Po przerwie graliśmy swoje, ale otwieraliśmy się za bardzo i brakowało zdecydowania w wyjściu do piłki. W krótkim odstępie czasu straciliśmy kolejne 3 bramki. Wysoki wynik 5:1 nie do końca odzwierciedla naszą postawę na boisku. Mieliśmy kilka strat, ale też wyprowadzaliśmy fajne piłki i mieliśmy kilka fajnych okazji strzeleckich. Koniec końców lider naszej ligi był dla nas za silny.

Kończymy przygodę z Pucharem i skupiamy się na lidze. Mamy nadzieję, na szybki powrót kontuzjowanych Zawodników, których zamiast coraz mniej, jest niestety coraz więcej… 🙁

Debiut w seniorach Nafty zaliczył podczas wczorajszego Pucharu z Rymanowem Maciek Bonar. Wcześniej, bo w ligowym meczu z Nowotańcem swoje pierwsze minuty w seniorach rozegrał Kordian Dąbrowski. Gratulacje Panowie! 

 

Skład Nafty z Rymanowem: 1 Szymon Jastrzębski – 3 Jakub Krawczyk, 8 Krystian Gębarowski, 6 Mateusz Biernat, 13 Gabriel Wąsik – 7 Damian Limberger, 11 Karol Rymarczyk – 15 Tymek Kochanik, 9 Kacper Szura, 18 Filip Gierlicki – 17 Yaroslav Myts

Rezerwa: 5 Kordian Dąbrowski, 14 Oleksii Hulovych, 16 Arkadiusz Smoła, 19 Damian Soszyński, 20 Maciej Bonar

 

Sędziowali: Antoni Pelczarski, Patryk Augustyn, Mateusz Gumienny

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *