W miniony weekend swoją rundę jesienną zakończyły rezerwy Nafty. Nie był to udany okres dla naszej Drużyny, która ostatecznie uplasowała się na 9-tym, przedostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 6 pkt. Nafta II odniosła 2 zwycięstwa i zaliczyła  7 porażek. Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiają się jak niżej:

 

Nurt Potok 4-1 Nafta II Jedlicze

Nafta II Jedlicze 1-4 Zorza 03 Łubienko

LKS Moderówka 3-1 Nafta II Jedlicze

Wisłoka Błażkowa 6-3 Nafta II Jedlicze

Nafta II Jedlicze 7-2 LKS Łęki Strzyżowskie

Iwełka Iwla 3-1  Nafta II Jedlicze

Nafta II Jedlicze  4-2 Błękitni Żeglce

Rędzinianka Wojaszówka 6-1 Nafta II Jedlicze

Nafta II Jedlicze 0-2 Jasiołka Świerzowa

 

Trener Bartłomiej Szela o zakończonej rundzie:

Przebieg rundy w naszym wykonaniu miał wzloty i upadki. Nie jestem zadowolony z sytuacji w tabeli z tego powodu, że w większości meczów mieliśmy przewagę nad przeciwnikiem, jednak brakło przysłowiowej 'kropki nad i’. Jedną z przyczyn było to, że mamy najmłodszy zespół w lidze składający się w dużej mierze z młodzieżowców (średnio około 7 w każdym meczu). Jest to młody zespół, któremu brakuje jeszcze ogrania w siłowo wymagającej lidze. Staraliśmy się oprzeć naszą grę na składnych akcjach oraz tworzeniu sytuacji bramkowych. Przed nami wymagający okres podczas przerwy zimowej, w trakcie którego będziemy pracować nad wyeliminowaniem dotychczasowych błędów.”

 

Mamy nadzieję, że Drużyna nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i na wiosnę wróci do gry mocno zmotywowana. Jest spora strata punktowa, ale też i sporo punktów ciągle do zdobycia, bo do końca sezonu kolejne 9 spotkań. Nic nie przyjdzie jednak samo, dlatego pozostaje praca, praca i jeszcze raz praca!

 

Skład Nafty II: Wiktor Szurkiewicz, Przemysław Furman, Rafał Roman, Michał Szufnarowski, Bartłomiej Szela, Krzysztof Wałęga, Kamil Sitar, Adrian Biedroń Kpt., Kamil Faber, Mateusz Godek, Grzegorz Stec, Patryk Warżołek, Patryk Znój, Adrian Kruczek, Tomasz Wajda.

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *