PODSUMOWANIE rundy jesiennej_ JUNIORZY MŁODSI

9 kolejek liczyła zakończona w ubiegłym tygodniu runda jesienna sezonu 2020/2021 grupy Juniorów Młodszych. Podopieczni Trenera Damiana Wąchały zajęli 5-tą pozycję na 10 drużyn. Zgromadzili łącznie 13 punktów, odnosząc 4 zwycięstwa, 1 remis, ulegając przeciwnikowi 3-krotnie i zaliczając 1 VO.

Stosunek bramek: 33 zdobyte, 16 straconych.

Tak przedstawiały się wyniki w poszczególnych spotkaniach:

 

Sparta Osobnica 1 : 4 Nafta Splast Jedlicze

Iwonka Iwonicz 1 : 5 Nafta Splast Jedlicze

Nafta Splast Jedlicze 3 : 4 Tajfun Łubno

LKS Lubatowa 1 : 5  Nafta Splast Jedlicze

Nafta Splast Jedlicze 4 : 5 Victoria Kobylany

Huragan Zarzecze 1 : 10  Nafta Splast Jedlicze

Nafta Splast Jedlicze 1 : 3 UKS Guzikówka Krosno

Sobniów Jasło  – : – Nafta Splast Jedlicze (VO dla Sobniowa 3:0)

Nafta Splast Jedlicze 1 : 1 LKS Skołyszyn

 

O ocenę rundy poprosiliśmy Damiana Wąchałę:

Podsumowując rundę jesienną mogę powiedzieć, że nie było najgorzej, ale nie było też i najlepiej. Był to pierwszy sezon zawodników w rozgrywkach juniora młodszego, a z rocznika 2004 w kadrze jest tylko jeden zawodnik. Pozostali to chłopcy z rocznika 2005 i 2006 i w niektórych meczach po prostu przegrywali pojedynki fizyczne ze starszymi od siebie. Dodatkowo pole manewru ograniczała bardzo wąska kadra, bo na większości spotkań było 12 czy 13 zawodników, a były też takie mecze że musieliśmy sobie radzić gołą jedenastką. Ale jak pokazał ostatni mecz rundy ze Skołyszynem (który do spotkania w Jedliczu miał wszystkie mecze wygrane) w tych chłopakach drzemie naprawdę duży potencjał i stać ich na wiele„.

Pokazał to nie tylko ten jeden mecz.

 

Panowie, dziękujemy za walkę!

 

Skład Nafty: Szymon Jastrzębski, Damian Krzywda, Piotr Szymbara, Jakub Klatka, Kamil Kocur, Adrian Cygan, Damian Krzywda, Maciej Bonar, Jakub Janocha, Oskar Pitrus, Artur Kosiek, Dawid Borek, Michał Kus, Bartosz Sajdak.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *