JUNIORZY STARSI

Niestety na punkty Juniorów Starszych przyjdzie nam jeszcze poczekać. Podopieczni Batłomieja Szeli przegrali w sobotę 01.05.2021 z Liwoczem Brzyska 2:3 (1:2). Po wycofaniu się z ligi ekipy z Zarzecza i Dukli, nasza drużyna zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Mówiąc szczerze nie był to dobry mecz Nafciarzy. Byliśmy mało zadziorni i nie wykazywaliśmy wielkiej woli walki. Oddać należy natomiast, że padły dwie ładne bramki dla naszego zespołu, autorami których byli występujący w roli Kapitana Miłosz Wasilewski w pierwszej połowie oraz Arkadiusz Smoła w drugiej połowie.

Niestety dwie bramki to za mało nawet na remis, dlatego mamy nadzieję, że Juniorzy zmobilizują się przed kolejnym spotkaniem, dobrze wykorzystają tydzień na treningi i pokażą się z lepszej strony w następnej kolejce.

Meczu z powodu kontuzji kolana nie był w stanie ukończyć Konrad Klatka, którego nie zobaczymy dłuższy czas na boisku. Życzymy Mu szybkiej rekonwalescencji i rychłego powrotu na murawę. Trzymaj się Klacia!

 

Skład Nafty: 12. Wiktor Szurkiewicz, 2. Kamil Sitar, 3. Michał Bożek, 6. Maciej Bonar, 7. Miłosz Wasilewski Kpt., 8. Michał Biernacki, 9. Jakub Biskup, 10. Konrad Klatka, 11. Arkadiusz Smoła, 17. Gabriel Wąsik, 20. Radosław Wiater

Rezerwa: 1. Kamil Mrozek, 4. Piotr Pytrała, 5. Michał Sajdak, 13. Kacper Furtek, 14. Kamil Kocur, 15. Marcel Olszyk, 16. Adrian Cygan.

 

________________________________________________________________________________

TRAMPKARZE

Z impetem w rundę wiosenną weszli za to Trampkarze. Nasi 'bramkostrzelni’ w meczu otwarcia 01.05.2021 pokonali na własnym boisku Jasiołkę Świerzowa 12:0. Aktualnie z dorobkiem 18 pkt. zajmują pierwszą pozycję w tabeli, z 2 pkt. przewagą nad Ostoją Kołaczyce, która ma do rozegrania zaległą kolejkę.

Do bramki aż 5-krotnie trafiał Jakub Kochanek, 4 bramki padły łupem Kamila Bobrowskiego, a Jakub Janocha pokonał bramkarza Świerzowej 3 razy. Brawo Panowie, brawo Drużyna! Jesteśmy z Was dumni!

Nadchodząca, 10 kolejka to pauza naszych Trampkarzy. Kolejne spotkanie rozegrają na wyjeździe, 15.05.2021 z Łękami Dukielskimi. Trzymamy kciuki i czekamy na kolejny wysyp bramek 🙂

Do boju Młodzież!!!

Skład Nafty: 21. Michał Janocha, 2. Jakub Lisowski, 4. Kacper Chudy, 6. Marcel Bartkowiak, 7. Jakub Kochanek Kpt., 8. Szymon Smalarz, 9. Kamil Bobrowski, 10. Jakub Kustroń, 11. Jakub Janocha, 13. Bartosz Sajdak, 17. Miłosz Mazuchowski

Rezerwa: 3. Wiktor Kubacki, 16. Filip Piotrowski, 20. Łukasz Pikuła

 

Poniżej krótka galeria zdjęć z meczu Juniorów Starszych.

 

 

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *