Podczas ostatniego inaugurującego sezon 2020/2021 meczu, miała miejsce uroczystość podziękowania Lechowi Czaji za całokształt Jego przygody w Nafcie oraz wręczenia mu z tej okazji pamiątkowej koszulki. Ze względu na rozgrywany mecz, Lechu nie miał okazji podziękować wówczas Kibicom i powiedzieć kilka słów od siebie, dlatego przysłał do nas maila, którego prezentujemy niżej:

 

„Witam serdecznie fanatyków Czarno Niebieskiej Rodziny i całego społeczeństwa Jedlickiego związanego ze sportem i klubem Nafta Splast Jedlicze- najstarszym i największym w Gminie Jedlicze.

Na wstępie chciałbym podziękować Prezesom i działaczom klubu Arturowi Czaji, Markowi Łuckiemu, Krzysztofowi Trochimowi, Andrzejowi Cichoniowi oraz kierownikowi drużyny Rafałowi Wajdzie za lata współpracy. Dziękuję za chwile radości, które wspólnie mieliśmy przyjemność świętować oraz i chwile smutku i wsparcia w trudnych momentach. Dziękuję Zawodnikom, z którymi przez lata miałem okazję dzielić szatnię jako zawodnik oraz trener, a zawsze byli w Nafciarskich szeregach super zawodnicy i  wspaniali ludzie. Również nie mogę zapomnieć o Jedlickich kibicach, których też nie brakuje i wam też Wielkie dzięki! Nie sposób również nie wspomnieć o młodych adeptach piłki nożnej, z którymi miałem okazję się spotykać i uczyć ich gry. 

Dziś jestem winnym miejscu, ale mimo wszystko NAFTĘ mam w sercu i jeśli tylko będzie pozwalał na to czas, na pewno będę pojawiał się na meczach Nafciarzy przy Konopnickiej 1! Cała moja przygoda z piłką zaczęła się tu na obiekcie Nafty i chyba w ostatni weekend właśnie się zakończyła na Splast Arenie. Teraz trudny czas przede mną. Czas wizyt w gabinetach lekarskich i gabinetach fizjologów, ale pozdrawiam wszystkich: Zarząd, Zawodników i Pracowników klubu oraz fanatyków Czarno Niebieskich.
LC 7  „

 

Kontuzja, której CL7 nabawił się trakcie spotkania, okazała się niestety bardzo poważna i nie wiadomo, czy pozwoli Mu jeszcze kiedykolwiek zagrać 🙁

LC7, cały Klub i cała Czarno Niebieska Rodzina życzy Ci szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymamy kciuki za pomyślność nadchodzących zabiegów i rehabilitacji. Bo dla nas, będziesz zawsze Czarno Niebieski!

Trzymaj się!

 

 

J.M.

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *