PRZEKAŻ 1% PODATKU – WSPIERAJ SZKOLENIE DZIECI I MŁODZIEŻY

PRZEKAŻ 1% PODATKU – KRS 0000183435

Zgodnie z artykułem 27 „Ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie” podatnik może przekazać 1% podatku nie fiskusowi lecz na wsparcie organizacji, które realizują działania pożytku publicznego (na przykład w sferze edukacji, oświaty, sportu czy pomocy społecznej). Daje to Państwu możliwość wsparcia swoimi pieniędzmi drużyn młodzieżowych ZKS Nafta-Splast Jedlicze.

Jak przekazać nam 1% swojego podatku dochodowego od osób fizycznych?

Wystarczy jedynie w formularzu PIT wpisać nazwę i numer KRS organizacji, której chcemy przekazać 1% swojego podatku. Resztą zajmie się już Urząd Skarbowy. Nie trzeba nic wpłacać wystarczy tylko podać dane organizacji w formularzu.

Wpłata na OPP nie jest darowizną, bo przekazuje się pieniądze, które i tak stanowią podatek – tak, więc Podatnik decyduje po prostu, czy woli je przekazać Skarbowi Państwa, czy może lepiej którejś z organizacji pozarządowych. Nawet niewielką kwotę warto przekazać na rzecz OPP.

Informujemy, że nasz Klub prowadzi swoją działalność od 1946 r. Dzięki pracy społecznej działaczy i trenerów w klubie wychowano kilkunastu wspaniałych zawodników, Reprezentantów Polski w różnych kategoriach wiekowych w piłce nożnej w tym wielokrotnego Reprezentanta Polski seniorów Sławomira Peszko.

Kliknij w obrazek aby powiększyć:

*Dane zawarte w przykładzie formularza PIT 37 pozycji 123 i 125 dotyczą naszego klubu, natomiast pozostałe zostały wpisane fikcyjnie.

Przekazując 1% swojego podatku na Zakładowy Klub Sportowy Nafta-Splast Jedlicze inwestujesz pieniądze w rozwój fizyczny swoich dzieci i wnuków.

 DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ NAWET NAJMNIEJSZĄ PRZEKAZANĄ KWOTĘ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.