Przepraszamy za dwutygodniową ciszę, narobiło się nam nieco zaległości które własnie nadrabiamy. Trwają przygotowania Nafty do rundy wiosennej. Za nami dwa kolejne sparingi. 2 lutego w Dukli zagraliśmy z Sobniowem Jasło. Ulegliśmy niżej notowanemu rywalowi 1-2 (1-0). Lepsza gra w pierwszej części meczu, słabsza po przerwie , do tego rażąca nieskuteczność . Bramkę dla Nafty w tym meczu zdobył Lech Czaja w 45 min

Skład Nafty: Pitrus – Cichoń, Krawczyk, Biernat, Gębarowski – Gierlicki, Zawodnik Testowany 1, Czaja, Wąchała, Szopa – Kut.

Ponadto zagrali. Le Bray, Kania, Gęsiak, Gołąb, Furman

Wczoraj na Kompleksie Boisk w Chorkówce zagraliśmy z Wisłokiem Strzyżów. Nawiasem mówiąc jest to wstyd, że Gmina Jedlicze została tak daleko w tyle pod względem infrastruktury sportowej za sąsiednimi co tu dużo ukrywać, biedniejszymi Gminami. W Chorkówce mają się czym pochwalić, niedługo będą mieli co pokazać w Czeluśnicy (!). U nas Stadion Nafty, który wygląda  jak wygląda dzięki Firmie Splast i cała reszta. Na zreformowaną B klasę wystarczy. Zresztą prezes jednego z okolicznych Klubów wyraził się ze  Nafta blokuje mu  rozwój. Pewnie gdyby nie my byłby już co najmniej u bram Ekstraklasy.  Za to mamy w Gminie dwie sekcje narciarskie i 5 cm śniegu przez 8 dni w roku. I nie chodzi tu bynajmniej o odnoszący sukcesy MUKS Podkarpacie. Trochę przykro. Wracając do sportu. Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej części gry byliśmy zdecydowanie lepsi od Wisłoka, czego efektem była bramka Bartłomieja Gołębia. Druga część gry to szereg zmian w naszym zespole, które wprowadziły sporo chaosu w grze Nafty co bezwzględnie wykorzystali gracze ze Strzyżowa, dwukrotnie zmuszając do kapitulacji Tomka Białego. W końcówce Nafta wyrównała, za sprawą Zawodnika Testowanego 2.
Skład Nafty : Biały – Cichoń, Biernat, Gębarowski, Krawczyk – Gierlicki, Czaja, Krzysztyniak, Szopa – Limberger, Gołąb.
W drugiej części gry zagrali :Wąchała, Kut, Michniewski, Le Bray, Testowany 1,Testowany 2

W przyszłą niedzielę 17 stycznia zagramy w na Stadionie Miejskim w Rzeszowie z 4 ligową Koroną Rzeszów. Początek meczu o godz 13.

By Admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *