SENIORZY 1 kolejka_ NAFTA SPLAST JEDLICZE vs PRZEŁĘCZ DUKLA 0:4 (0:2)

Niestety to już chyba stało się normą, że z potknięciem zaczynamy nowy sezon. Przegrywamy w 1-szej kolejce na własnym boisku z Przełęczą Dukla 0:4.

Uznajemy wyższość przeciwnika w tym meczu, niemniej wynik nie do końca odzwierciedla to, co działo się na boisku. Mieliśmy z gry sporo i my, jednak ciągle mszczą się na nas niewykorzystane sytuacje. Było ich kilka już od pierwszych minut. Próbował Tymek Kochanik w okienko, jednak bramkarz Gości obronił strzał. Potem próba z głowy Damiana Limbergera, zablokowany strzał B. Saliu Adele oraz boczna siatka Kacpra Szury. Nie mylili się za to goście i po niemal każdej naszej niewykorzystanej próbie, odpowiadali kontrą i pewnie zmierzali w stronę naszej bramki, zamieniając niemalże każdy strzał na gola. Również sporo naszych strat i błędów w podaniach Przełęcz zamieniała natychmiast na swoją korzyść. Tym sposobem, schodziliśmy na przerwę przy wyniku 0:2.

W drugiej części spotkania z nieco podciętymi skrzydłami, ale walczyliśmy dalej. Stworzyliśmy sobie też kilka sytuacji bramkowych i tutaj również ciężko na gola pracował Tymek, Kacper, Saliu i Jakub Krawczyk, jednak ciągle bez efektów. Piłka bezlitośnie mijała minimalnie światło bramki. Niewykorzystane okazje mściły się na nas dalej i straciliśmy kolejne 2 gole w dokładnie ten sam sposób, co w pierwszej połowie.

Czasu nie cofniemy i boleśnie świadomi swoich błędów skupiamy się na kolejnych spotkaniach. W 2 kolejce czeka nas wyjazdowy mecz z Tempo Nienaszów. Odbędzie się na sztucznym boisku w Chorkówce, w niedzielę o godz. 17:00. Zapraszamy!

Podczas sobotniego spotkania swój debiut w czarno-niebieskich barwach mieli Patryk Korneusz i B. Saliu Adele. Gratulujemy!

 

Skład Nafty: Michał Chrobak Br. 1 – 17 Gabriel Wąsik, 3 Jakub Krawczyk, 8 Krystian Gębarowski Kpt., 4 Kordian Dąbrowski ( 18 Konrad Michniewski 63′) – 7 Damian Limberger, 9 Patryk Korneusz – 15 Tymek Kochanik, 10 Kacper Szura, 16 Szymon Serwiński (11 Maciej Bonar 69′) – 14 B. Saliu Adele

Rezerwa: 5 Dawid Borek, 6 Krzysztof Samborowski, 11 Maciej Bonar, 13 Bartosz Malik, 18 Konrad Michniewski, 19 Kamil Bobrowski, 20 Dawid Cyrkiel

 

Sędziowali: Kamil Dobosz, Lucjan Śmietana, Wojciech Heret

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *