Ostatni mecz kontrolny za  nami i tym samym zakończyliśmy przygotowania do  startu rundy wiosennej sezonu 2020/21. Na Euroboisku w Krośnie 06.03.2021 pokonaliśmy zespół Beskid Posada Górna 2:1.

Do meczu z różnych względów nie mogliśmy przystąpić w optymalnym składzie. Pierwsza połowa spotkania to nieznaczna przewaga z naszej strony, jednak nie zwieńczona bramkami.  Na pierwszą bramkę dla Nafty musieliśmy czekać do ok. 54′. Padła po solowym rajdzie Filipa Gierlickiego lewą stroną boiska i mało przyjemnym dla bramkarza strzale z ok. 18 metrów. Niestety po zdobytym golu nastąpiło zbyt duże rozluźnienie w szeregach Nafty i do głosu doszli zawodnicy Beskidu. W 70′ po błędzie obrony w sytuacji sam na sam Przeciwnikowi udaje się pokonać  Szymona Jastrzębskiego, doprowadzając do remisu 1:1. Decydująca bramka padła tuż przed ostatnim gwizdkiem bo w 88′ kiedy to Alexis Le Bray popisał się zagraniem tuż przed polem karnym Beskidu. Podanie do Filipa Gierlickiego , a ten lobuje bramkarza  Posady Górnej zamykając wynik spotkania na 2:1 i dając nam zwycięstwo w tym test-meczu.

 

Skład Nafty: Szymon Jastrzębski Br, Jakub Krawczyk, Mateusz Biernat, Krystian Gębarowski, Zawodnik Testowany 1, Filip Gierlicki, Michał Krupa, Damian Limberger (K), Bartek Klich, Karol Rymarczyk, Zawodnik Testowany 2, Zawodnik Testowany 3, Alexis Le Bray.

 

Brawo Drużyna!

Dziękujemy Drużynie z Posady za spotkanie i życzymy powodzenia w Lidze!

Do ligi pozostało 7 dni. 20 kolejka to nasz wyjazdowy mecz z  OKS Markiewicz Krosno 14.03.2021. Ze względów sanitarnych mecz bez udziału publiczności!

 

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *