1 porażka i 1 zwycięstwo, to dotychczasowy efekt trwającego zimowego okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. Mimo niewielkich zmian w harmonogramie, udało nam się do tej pory rozegrać obydwa planowane sparingi. Miały one miejsce na boisku ze sztuczną nawierzchnią, wchodzącym w skład MOSiRu w Jaśle. Poniżej przedstawiamy krótkie podsumowanie obu spotkań.

 

1). ZKS Nafta – Splast Jedlicze – Partyzant Mal- Bud 1 Targowiska 0:3 (0:0)  

W pierwszym test meczu odnieśliśmy porażkę z IV-ligowcem. Mecz przebiegał dość dynamicznie. Do przerwy ekipie Trenera Śliwińskiego nie udało się złamać linii naszej obrony i dzielnie walczyliśmy. Wszystkie trzy bramki meczu padły dopiero  w drugiej połówce spotkania, z czego 2 pierwsze z akcji przeciwnika. Trzecia bramka padła z rzutu karnego w ostatniej minucie. Nasz zespół również miał kilka prób strzałów, między innymi dobrze dysponowanego w meczu Konrada Michniewskiego oraz Bartosz Klicha, jednak nie udało nam się tych strzałów zamienić na gole. Mimo niekorzystnego dla nas wyniku, udało nam się przetestować parę wariantów i wyciągnąć parę wniosków na zbliżającą się rundę.

 

Dziękujemy drużynie Partyzanta za spotkanie i życzymy powodzenia w lidze!

 

Skład Nafty: S. Jastrzębski, M. Olszyk, D. Fafajda, M. Biernat, G. Wąsik, J. Krawczyk, Konrad Rymarczyk, Karol Rymarczyk, D. Limberger, B. Klich, K. Michniewski, B. Gęsiak, K. Klatka, D. Częczek, J. Biskup

 

2). ZKS Nafta – Splast Jedlicze – KS Podhalanin Biecz 4:2 (6:3)  

W drugim spotkaniu kontrolnym naszym przeciwnikiem była drużyna z małopolskiej okręgówki, prowadzona od niedawna przez trenera Mariusza Stawarza. Od początku spotkania to my dominowaliśmy na boisku i mimo, że to Podhalanin strzelił pierwszą bramkę, wiedzieliśmy, że stać nas na zwycięstwo. Wyrównanie w spotkaniu przyszło kilka minut później, a strzelcem bramki był Jakub Krawczyk, któremu udało się zdobyć potem jeszcze jednego gola. Na liście strzelców zapisał się również  Bartosz Klich, który pokonał bramkarza KSu aż 3-krotnie :-). 6ta bramka dla naszego zespołu była golem samobójczym. W spotkaniu brało udział 2 Zawodników Testowanych, których poczynaniom czujnym okiem przyglądał się Trener Dariusz Soliński.

 

Dziękujemy drużynie z Biecza za spotkanie i życzymy powodzenia w lidze!

 

Skład Nafty: S. Jastrzębski, M. Krupa, M. Biernat, G. Wąsik,  J. Krawczyk, Konrad Rymarczyk, Karol Rymarczyk, D. Limberger, B. Klich, K. Michniewski, B. Gęsiak, K. Klatka, J. Biskup, Zawodnik Testowany 1, Zawodnik Testowany 2

 

Kolejny test mecz czeka nas w nadchodzący weekend, kiedy to zmierzymy się z GKS Krościenko Wyżne. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *