Runda wiosenna rozkręca się na dobre. W nadchodzący weekend do walki o ligowe punkty przystąpią już wszystkie nasze zespoły. W piątek 12 kwietna o godz 16 pierwszy raz pod wodzą nowego Trenera Partyka Akslara zagrają Młodzicy. Spotkanie zostanie rozegrane zostanie na bocznym boisku w Jedliczu przy ul. Konopnickiej. Zawody poprowadzi sędzia Kopacz (kolejka odwołana przez OZPN Krosno)

Sobotę już o 9  rano rozpoczną Trampkarze. Oni także mają nowego Trenera. Zespół Trampkarzy od tej rundy prowadzi Damian Wąchała. Ich rywalem będzie  Burza Rogi. Mecz poprowadzi sędzia Lidwin

O godz 11 do walki ze Standardem Święcany przystąpią Juniarzy Starsi, a o godz 13 Juniorzy Młodsi Trenera Bartłomieja Szeli. Mecze poprowadzą arbitrzy: Pelczarski, Smerecki i Wilczek.

Główne boisko Nafty w ostatnim czasie przechodziło prace regeneracyjne. Z tego powodu sobotnie mecze Trampkarzy, oraz Juniorów Starszych i Młodszych zostaną rozegrane w Chlebnej na stadionie Chlebianki.

W niedzielę w dalekich Ustrzykach Dolnych mecz 18 kolejki rozegrają Seniorzy. O tym spotkaniu szerzej w oddzielnej zapowiedzi. Mecz w Ustrzykach poprowadzą M Smoleń, A Kijowski i Smerecki. Początek batalii z Bieszczadami o 16:30

By Admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *