Turniej NAFTA-SPLAST CUP 2019

 

22 lutego na zakończenie ferii w hali sportowej GOSiR Jedlicze odbył się Turniej Piłki Nożnej NAFTA-SPLAST CUP 2019, w którym to uczestniczyli zawodnicy w roczniku 2006 i młodsi. Organizatorem turnieju był klub ZKS Nafta-Splast a współorganizatorami Urząd Miasta i Gminy Jedlicze oraz GOSiR Jedlicze. Sponsorami imprezy była firma SPLAST oraz Raf Ekologia.

Z zaproszenia ZKS Nafta-Splast skorzystały drużyny Karpaty Krosno 2008, Ostoji Kołaczyce,  Koniczynki Krosno oraz Tempa Nienaszów. Organizator turnieju Nafta-Splast jako gospodarz wystawił dwie drużyny Nafta-Splast I Jedlicze i Nafta-Splast II Jedlicze. Drużyny utworzyły jedną grupę a mecze rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”. Podczas całego turnieju odbyło się łącznie 15 spotkań, które przyniosły wiele emocji i wspaniałych bramek. Wszystkie mecze były zacięte, toczone w szybkim tempie i można było zauważyć, że każdy zawodnik pragnie zwycięstwa swojego zespołu. Nie zabrakło uśmiechu u małych piłkarzy, widoczna była także sportowa rywalizacja. Turniej był zacięty, a na wyłonienie zwycięscy czekaliśmy aż do ostatniego spotkania turnieju, które to zadecydowało o końcowej wygranej drużyny Tempa Nienaszów. Drugą lokatę zajęła drużyna Karpat Krosno 2008 a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Koniczynki Krosno. Kolejne miejsca przypadły w udziale odpowiednio Nafcie-Spalst I Jedlicze, Ostoji Kołaczyce oraz Nafcie-Splast II Jedlicze.

Dzięki naszym sponsorom firmie SPLAST oraz Raf Ekologia turniej był nieodpłatny dla przybyłych drużyn, a wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani w trakcie turnieju napojami i drożdżówkami a na zakończenie turnieju obiadem. Każda z drużyn otrzymała również pamiątkowy dyplom oraz puchar odebrany z rąk Prezesa ZKS Nafta-Splast Artura Czaji. Organizatorzy wręczyli również nagrody indywidualne dla najlepszego bramkarza, którym został Igor Skoczylas (Karpaty), najlepszego strzelca którym został Kacper Źrebiec (Tempo)  oraz najlepszego zawodnika turnieju, na którego wybrano Brajana Stanisławczyk (Karpaty). Przyznano także nagrodę specjalną dla najmłodszego uczestnika turnieju, która to została ufundowana przez Panią Burmistrz Jolantę Urbanik a wręczona została przez Dyrektora hali GOSiR Pana Wojciecha Florczaka. Nagroda ta trafiła do rąk Adriana Wyskiel z Koniczynki Krosno.

Zarząd ZKS Nafta-Splast dziękuje Pani Burmistrz Jolancie Urbanik za nieodpłatne udostępnienie hali sportowej oraz Dyrektorowi hali Panu Wojciechowi Florczak i pracownikom hali za pomoc w organizacji turnieju. Gorące podziękowania składamy również naszemu Głównemu Sponsorowi firmie SPLAST a szczególnie jej Prezesowi Panu Tadeuszowi Sanockiemu za wsparcie jakie przekazał na organizacje turnieju jak również jakie przekazuje nam na co dzień. Dziękujemy również firmie Raf-Ekologia która to ufundowała posiłki dla uczestników turnieju.

Poniżej wyniki spotkań oraz tabela końcowa turnieju.

 

Galeria

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *