W dniu 21.07.2018 r. na stadionie przy ul. Konopnickiej 1 w Jedliczu odbył się VI WAKACYJNY TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN O PUCHAR PREZESA FIRMY SPLAST, którego głównym organizatorem był klub sportowy ZKS Nafta Splast Jedlicze. W pomoc przy organizacji turnieju włączył się również Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedliczu. W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Zawody zostały rozegrane w kategorii rocznik urodzenia 2001 i młodsi. Drużyny w drodze losowania podzielone zostały na dwie grupy. Mecze w grupach rozgrywane były systemem ?każdy z każdym?. Dalsza faza turnieju rozgrywana była systemem pucharowym.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:
1. miejsce ? FC POLFUN
2. miejsce ? FC ALBATROS
3. miejsce ? ZORZA ŁĘKI DUKIELSKIE
4. miejsce ? BANANOWY SQUAD
5. miejsce ? WALECZNE SERCA
6. miejsce ? MŁODE ORŁY
7. miejsce – ZAMIATAMY PUSTYNIĘ
8. miejsce – VICTORIA DOBIESZYN
Królem strzelców został zawodnik FC POLFUN ? Krzysztof Lewicki, zdobywca 12 bramek.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Piotr Pasterkiewicz ? zawodnik Zorzy Łęki Dukielskie. Najbardziej wszechstronnym zawodnikiem wybrany został Mikołaj Kurek ? zawodnik FC Albatros. Turniej jak co roku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Pomimo ?gorącej atmosfery? panującej nie tylko na boisku przebiegł bardzo sprawnie, a nad studzeniem niektórych rozpalonych głów czuwała dwójka sędziów, Panowie Piotr Frankowicz oraz Mariusz Szczepanik, a także ratownik medyczny Pan Maciej Zub, którym organizatorzy składają serdeczne podziękowania.
Szczególne podziękowania dla Pana Romana Kopcia ? kierownika zawodów, który w organizację imprezy zaangażowany jest od początków jego powstania.
Drużyny w duchu ?Fair Play? zacięcie rywalizowały o jak najkorzystniejszy wynik, a w przerwie między meczami mogli poznać smak nie tylko zwycięstwa lub porażki, ale także serwowanych kiełbasek z grilla oraz napojów chłodzących.
Za okazaną życzliwość i wsparcie turnieju dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli w przygotowaniu turnieju oraz tym, którzy przyczynili się do sprawnej jego organizacji ? Serdecznie Dziękujemy !

By Admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *