Juniorzy starsi NAFTA JEDLICZE 🔵 pod wodzą trenera Bartłomieja Szeli wygrywają sparing z juniorami młodszymi BRZOZOVII BRZOZÓW (1 liga podkarpacka) 5:2
👏👏👏 Brawo Drużyna

⚽️⚽️⚽️ Wasilewski
⚽️ Biernacki
⚽️ Biskup

Relacja kapitana:
„Mecz zaczął się pod nasze dyktando. Wyprowadzaliśmy bezproblemowo piłkę często zagrażając bramce rywala, co przerodziło się w rzut karny po faulu na zawodniku z nr 11. Do rzutu karnego podszedł Wąsik G. Niestety po jego strzale piłka uderzyła w poprzeczkę. 1-0 po indywidualnej akcji sam na sam Wasilewskiego. Wynik na 2:0 podwyższył Biskup, po świetnym podaniu Biernackiego. Po dośrodkowaniu zawodnika z nr 11 Wasilewski
przelobował bramkarza podwyższając wynik na 3:0.
Druga połowa zaczęła się nieco gorzej, bez zdecydowania w środku pola, co przedłożyło się na stratę 2 bramek w krótkim czasie. Około 70 minuty wszystko wróciło do normy. Do końca kontrolowaliśmy przebieg meczu. Wasilewski po kolejnej indywidualnej akcji strzela piękną bramkę na 4:2. W samej końcówce po dośrodkowaniu Biskupa prosto w okienko strzela Biernacki i zamyka wynik meczu”.