W niedzielę 2 sierpnia, w Nienaszowie w meczu drugiej kolejki , rewelacja ubiegłorocznej rundy jesiennej Tempo, podejmie Naftę Splast Jedlicze. Obydwa zespoły zanotowały falstart. Tempo mimo prowadzenia uległo w Posadzie Górnej, Beskidowi 4-2, mecz Nafty z OKS, też do wybitnych w naszym wykonaniu nie należał.

1 kolejka to już historia, przed nami jeszcze 37.  Tempo jak wspomnieliśmy, było rewelacja jedynej rundy ubiegłego sezonu. Znakomicie w ich barwach prezentował się duet Kiełtyka – Majka. Obecnie Wojciech Kiełtyka próbuje sił w 4 lidze w barwach Czarnych A, a Arkadiusz Majka dalej imponuje formą w Nienaszowie. Zdobył on dwie bramki dla Tempa w 1 kolejce. Na pewno na niego muszą zwrócić uwagę zawodnicy Nafty. Z innych graczy Gospodarzy, epizod w naszym klubie zanotował grający trener Grzegorz Munia, a z nafciarzy  dwa sezony w barwach tego klubu rozegrał Bartosz Klich.

Z informacji organizacyjnych. Gospodarze zapewniają że nie będzie żadnych problemów z wejściem na obiekt, bilet 5 zł, i przypominają o obowiązkowych na imprezach sportowych maseczkach.

By Admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *