W środę 1 maja, zespół Nafty czeka drugi w 2019 roku mecz na własnym boisku. Naszym rywalem będzie zespół Zamczyska Odrzykoń. Zespól Zamczyska to beniaminek. Klub po kilku latach niebytu powrócił w szeregi V ligowców. Lepsze czasy dla Zamczyska nadeszły wraz z nastaniem rządów Prezesa Mariusza Rogali. W szeregach jutrzejszych gości znajdziemy kilka znajomych twarzy. Przede wszystkim wieloletniego zawodnika Nafty Marcina Guzika, piękna kartę swoich występów w Czarno – Niebieskich barwach mają też Ryszard Zaremba Tomasz Bardzik. W tegorocznych rozgrywkach, Zamczysko pod wodzą Trenera Kamila Walaszczyka spisuje się bardzo dobrze jak na beniaminka. W 20 kolejkach zgromadzili 26 pkt co dale im 9 pozycję w ligowej tabeli.

W zespole Nafty po niedzielnym zwycięstwie w Sieniawie humory dopisują, nikt nie pauzuje za kartki, do pełni zdrowia doszli już wszyscy zawodnicy, więc Trener Czaja będzie miał komfort w wyborze składu .

Zamczysko ostatni raz grało w Jedliczu 7 września 2008 roku. Padł wtedy remis 0-0. Ostatnie zwycięstwo nad tym Klubem w Jedliczu to 1 maja 2005, kiedy to drużyna Trenera Andrzeja Białego pokonała sąsiadów z Odrzykonia 2-0. Oby 1 maja znów okazał się szczęśliwy dla Czarno – Niebieskich. Zapraszamy Kibiców Nafty i Zamczyska na Splast Arenę przy ul Konopnickiej 1 na godz 17. Do biletów na jutrzejszy mecz będzie dołączony, podobnie jak na mecz z Kotwicą „Program meczowy”.

 

By Admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *