Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się sobota 15 września na stadionie w Jedliczu. Od godziny 11 do późnych godzin wieczornych będą rozgrywane mecze określane „derbowymi”. O godz 11 zaczynają Juniorzy Starsi. W meczu 4 kolejki ligi okręgowej, podejmą oni zespół Zamczyska Odrzykoń. Jest to mecz na szczycie tabeli, lidera z wiceliderem. Juniorzy Młodsi tych samych drużyn rozpoczną zmagania o godz 13. W tym meczu lider z Jedlicza, podejmie zespół z środka ligowej tabeli.

Hitem dnia, będzie mecz  o godz 16:30. W meczu 7 kolejki ligi okręgowej seniorów zmierzą się Nafta Splast Jedlicze z Czarnymi Jasło. Czarni Jasło, klub znany, utytułowany od lat wzbudza w Jedliczu duże emocje, niezmiennie te same.  Patrząc na wyniki i postawę Czarnych, trudno nie zauważyć że Klub ten znalazł się na kolejnym zakręcie w swojej długiej historii. W 6 kolejkach jaślanie zanotowali 3 porażki: z Kotwicą Korczyna, Partyzantem Targowiska i Iskrą Przysietnica. Czarnego obrazu dodaje oddany walkowerem mecz Okręgowego Pucharu Polski z Czardaszem Osiek Jasielski. Na razie Czarni wydają się być rywalem poważnie zranionym, ale trzeba uważać aby nie dać mu się zaskoczyć  i złapać wiatr w żagle. Tak jak w meczu wiosennym liczymy na nasze zwycięstwo i 3 pkt.

Nafta przystąpi do jutrzejszego meczu bez kontuzjowanego Damiana Wąchały, którego najprawdopodobniej jesienią już nie zobaczymy.  Do końca ważyły się losy transmisji telewizyjnej, niestety do niej nie dojdzie,ale mamy obietnicę ze na 90% będzie transmisja ze środowego meczu pucharowego. Na pewno będzie skrót video, i raczej relacja testowa live na stronie. Zapraszamy .

By Admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *