Po rozpatrzeniu naszego wniosku o dotację na sport, GMINA JEDLICZE przyznała naszemu Klubowi 34.000 PLN wsparcia na rok 2022. Kwota ta jest z przeznaczeniem wyłącznie na funkcjonowanie i wydatki na Drużyny Młodzieżowe, wsparcie których szczególnie leży na sercu Włodarzom naszej Gminy z panią Burmistrz Jolantą Urbanik na czele. Podobne zresztą jest stanowisko Zarządu Klubu, bo to w końcu ta Młodzież jest jego przyszłością.

W naszym Klubie funkcjonuje w tym roku 3 Drużyny Młodzieżowe: Młodziki, Juniorzy Młodsi oraz Juniorzy Starsi. Wszystkie grupy zgłoszone są do oficjalnych rozgrywek OZPN trwającego obecnie sezonu. Nafta Jedlicze zrzesza ponad 60-cioro Dzieci i Młodzieży i tak najmłodszy Nafciarz ma 7 lat, a najstarszy 19 lat . Wszyscy natomiast, niezależnie od swojej grupy wiekowej bardzo poważnie traktują swoje rozgrywki. Jako Klub, cieszymy się ich sukcesami, cieszy nas ich liczna obecność na treningach, a przede wszystkim fakt, że w dobie internetu i szeroko pojętej technologii, Młodzież ciągle chce uprawiać czynnie sport i dbać o swój rozwój fizyczny.

W tym miejscu chcemy podziękować Gminie Jedlicze za przyznaną na 2022 dotację i sponsorowanie Drużyn Młodzieżowych Nafta – Splast Jedlicze! Dziękujemy!

Zarząd Nafta – Splast Jedlicze

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *