Nafta Splast Cup 2020

Za nami II edycja turnieju Nafta Splast Cup, rozegranego 17.01.2020 w hali GOSiR w Jedliczu. W rozgrywkach rocznika 2007 i młodsi nie zabrakło emocji. Młodzież z regionu pokazała się z bardzo dobrej strony, wykazując się ambicją, walecznością, pamiętając przy tym o zasadach fair play.

Do turnieju przystąpiło 7 drużyn Młodzików: Nafta Splast Jedlicze 1, Nafta Splast Jedlicze 2, Zamczysko Odrzykoń, Kotwica Korczyna , Karpaty Mosir Krosno, AP Karpaty Krosno oraz Polonia Kopytowa.

Rozgrywki odbyły się w systemie każdy z każdym, pozwalając Młodzikom na rozegranie sporej ilości spotkań.  Po zaciętej rywalizacji w turnieju zwyciężyły Karpaty Mosir Krosno. Tabela końcowa przedstawia się następująco:

Miejsce I: Karpaty Mosir Krosno (16 pkt).
Miejsce II: Nafta Splast Jedlicze 1  (12 pkt.)
Miejsce III: AP Karpaty Krosno (8 pkt.)
Miejsce: IV:  Polonia Kopytowa (6 pkt.)
Miejsce V:  K.S. Kotwica Korczyna (6 pkt.)
Miejsce VI: Nafta Splast Jedlicze 2 (5 pkt.)
Miejsce VII:  GKS Zamczysko Odrzykoń (5 pkt.)

GRATULUJEMY Zwycięzcom!

W turnieju przyznane zostały również wyróżnienia indywidualne. Tytuł Króla Strzelców trafił do WIKTORA MAMROTA z Karpat Mosir Krosno. Najlepszym Bramkarzem turnieju został MICHAŁ PERCHEL również z Karpat Mosir Krosno. Natomiast tytuł MVP turnieju przypadł zawodnikowi Nafta Splast Jedlicze 1 JAKUBOWI KUSTRONIOWI. Serdeczne gratulacje!!!

 

Wszystkim Drużynom dziękujemy za udział w turnieju i sportowe zachowanie.

Nafta Jedlicze jako Organizator turnieju pragnie w tym miejscu podziękować sponsorowi turnieju Firmie Raf-Ekologia Sp. z o.o.
Podziękowania składamy również dla GOSiR Jedlicze oraz pizerrii Stara Kuźnia w Jedliczu za catering.

Zapraszamy do galerii zdjęć z turnieju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *