Daniel Dawiec, UEFA A
Daniel Dawiec, UEFA A

W dniu 26.09.2020 nastąpiło zakończenie współpracy z trenerem Danielem Dawcem. Umowę rozwiązano za porozumieniem stron.

Trener Dawiec pełnił funkcję szkoleniowca I drużyny seniorów od stycznia 2020. Rozegrał z Nafciarzami sparingi w okresie przygotowawczym zimowym i letnim oraz 10 kolejek ligowych sezonu 2020/2021 rundy jesiennej.

W tym miejscu chcielibyśmy w imieniu Zarządu oraz Zawodników podziękować serdecznie Trenerowi Dawcowi za czas poświęcony Nafcie. Za jego profesjonalizm, za wszystko czego nauczył naszych Zawodników, za ogrom pracy i    całą energię jaką włożył w prowadzenie Zespołu, za pomysły jakie wniósł do naszego klubu. Był to czas intensywnej pracy i jesteśmy wdzięczni za to, że podjął się prowadzenia naszego Zespołu. Życzymy Trenerowi powodzenia tak w życiu piłkarskim jak i prywatnym.

Informację na temat nowego Szkoleniowca naszej Drużyny przekażemy niebawem.

 

 

Daniel Dawiec, UEFA A

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *