B klasa SENIORZY 6 kolejka_IWEŁKA IWLA – NAFTA SPLAST II JEDLICZE 3:1 (2:0)

W 6 kolejce drużyna rezerw Nafty przegrywa swój B-klasowy pojedynek z Iwełką Iwla 1:3. Z dorobkiem 3 pkt., zajmujemy przedostanie, 9-te miejsce w tabeli.

Mecz przebiegał dość dynamicznie i tak po jednej, jak i drugiej stronie nie brakowało okazji do zdobycia bramek.

Pomimo, że nasza gra wyglądała całkiem poprawnie, byliśmy mniej skuteczni w ataku. Dwa błędy w obronie w pierwszej części spotkania kosztowały nas 2 stracone bramki. W drugiej połowie meczu graliśmy swoje i podobnie jak w pierwszej, dominowaliśmy na boisku. Straciliśmy trzecią bramkę, ale to my ciągle byliśmy w polu karnym rywala, trafiając ciągle jednak poza światło bramki. W ostatnich minutach spotkania Konrad Rymarczyk (wspomagający wczoraj drużynę rezerw ze względu na pauzę w klasie Okręgowej), popisał się ładną akcją indywidualną, znajdując się już w polu karnym rywala.  Tuż za jego linią został sfaulowany i sędzia podyktował rzut karny. Jego wykonawcą był sam Konrad, który pewnie zamienił 'jedenastkę’ na gola dla Nafty w 85′ spotkania, zamykając tym samym wynik meczu na 3:1.

 

Skład Nafty II:

SZYMON JASTRZĘBSKI 1 – MICHAŁ SZUFNAROWSKI 2, GABRIEL WĄSIK 5, PRZEMYSŁAW FURMAN 11 , BOGUMIŁ KRZYSZTYNIAK 17 – MATEUSZ GODEK Kpt 16, GRZEGORZ STEC-  KONRAD RYMARCZYK 13,
KONRAD MICHNIEWSKI 7, BARTOSZ GĘSIAK 9 – PATRYK ZNÓJ 10

Rezerwowi:
Br WIKTOR SZURKIEWICZ, 4 KAMIL FABER 4, KRZYSZTOF WAŁĘGA 6, MICHAŁ BIERNACKI 8, RAFAŁ ROMAN 14, BARTŁOMIEJ SZELA 15

 

Najbliższe spotkanie Nafta II rozegra w Jedliczu, w niedzielę 27.09.2020  o godz. 16:00. Naszym przeciwnikiem w 7 kolejce będą Błękitni Żeglce. Zapraszamy!

Poniżej galeria zdjęć ze spotkania.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *