Zarząd ZKS Nafta-Splast Jedlicze informuje iż w dniu 30.06.2023 zakończyła się umowa współpracy z trenerem Dariuszem Solińskim.

Trener Dariusz Soliński pełnił funkcję szkoleniowca I drużyny seniorów od września 2020 roku. W minionym sezonie prowadził również drużynę juniorów jedlickiego klubu.

Jako Zarząd chcemy podziękować w imieniu swoim oraz Zawodników Trenerowi Dariuszowi Solińskiemu za trzy lata pracy w Nafcie-Splast. Zaangażowanie, profesjonalizm, doświadczenie i wiedza jakie posiada Trener Dariusz Soliński pozwoliło naszemu klubowi na kolejny krok do przodu w swej historii. Trener Dariusz Soliński prowadząc zajęcia treningowe w naszym klubie rozwijał naszą drużynę seniorów jak również wypromował i przygotował do gry w seniorach kilku młodych zawodników z juniorów, za co szczególnie dziękujemy trenerowi.

 

Życzymy Trenerowi powodzenia tak w życiu piłkarskim jak i prywatnym i nie mówimy żegnaj lecz do zobaczenia.

By Czart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *