W meczu 34 kolejki nasza Drużyna po raz kolejny sprawiła radość Kibicom. W sobotę  5 czerwca 2021 na własnym boisku Nafciarze pokonali LKS Czeluśnicę 2:1. Czekamy na wynik meczu OKS Markiewicza, by dowiedzieć się, czy dopisane wczoraj 3 punkty dają nam w tej chwili 8-mą czy 9-tą pozycję w tabeli. Niezależnie od miejsca jednak uznać trzeba, że Podopieczni Dariusza Solińskiego są ostatnio nie do zatrzymania. Duma!!! 😊

Mecz należał do zaciętych i każda z Drużyn chciała coś udowodnić. Nafta będąca na fali, idąca za ciosem, pokazująca, że seria zwycięstw nie jest przypadkowa a jest efektem ciężkiej pracy Zawodników i Trenera vs LKS, który walczył wczoraj o wszystko, bo widmo rozpoczęcia nowego sezonu w  A klasie z meczu na mecz staje się coraz bardziej realne, żeby nie powiedzieć nieuniknione… Od pierwszych minut było bardzo nerwowo. To goście pierwsi cieszyli się z gola w 10’ za sprawą Mateusza Kuzio. Nasza Drużyna już nieraz pokazała, że strata gola działa na nich jak płachta na byka i wzięli się ostro do pracy. W tej części spotkania przepiękną interwencję bramkarską zaserwował nam Szymon Jastrzębski, najpierw bronić potężnego strzału z dystansu by sekundę później ofiarnie bronić dobitki przy lewym słupku. Swoje próby strzałów w pierwszej połowie mieli Yaroslav Myts, Damian Limberger i Bartek Klich. Na upragnioną bramkę  dającą wyrównanie na 1:1 doczekaliśmy się jednak dopiero w 30’, a jej wykonawcą z dosyć trudnego kąta był Konrad Rymarczyk. Jego gol był tylko kwestią czasu bo od kliku spotkań prezentuje się bardzo dobrze w środku pola i coraz częściej szuka okazji do strzałów. 8 minut później swoją obecność na boisku mocno zaznacza Jakub Krawczyk udowadniając, że nie należy go ignorować w żadnym ze spotkań oraz że ma patent na drużynę z Czeluśnicy  pakując przeciwnikowi pięknego gola 😊 Bramka Kriwo z końca pierwszej połowy była ostatnim golem jaki oglądaliśmy w tym spotkaniu.

Po przerwie obie drużyny podejmowały sporo akcji ofensywnych, jednak ciężka praca w obronie i środku pola skutecznie zablokowały okazje. Po naszej stronie dobrą sytuację strzelecką miał jeszcze Konrad Rymarczyk, jednak dobrze ustawionemu bramkarzowi Czeluśnicy udało się tę piłkę wybronić. Wynik z pierwszej połowy tym samym stał się wynikiem końcowym i po doliczonym czasie gry w 94’ sędzia Mariusz Grela zakończył spotkanie.

Brawa dla Nafciarzy! Brawa dla Trenera! Taką Naftę chcemy oglądać zawsze!

Dziękujemy Kibicom przybyłym na stadion. Zapraszamy już dzisiaj serdecznie na najbliższy mecz na Splast Arenie w Jedliczu, wyjątkowo w środę 16 czerwca o godz. 17:00, kiedy to podejmować będziemy zajmującą 15-tą pozycję Kotwicę Korczyna. Najbliższą kolejkę natomiast rozegramy na wyjeździe 13 czerwca o godz. 15:00 w Dukli.

 

Skład Nafty: 1 Szymon Jastrzębski – 3 Jakub Krawczyk, 8 Krystian Gębarowski, 6 Mateusz Biernat, 15 Michał Krupa – 7 Damian Limberger, 10 Konrad Rymarczyk (19 Miłosz Wasilewski 90 +1)– 9 Bartek Klich (4 Bartosz Gęsiak 87′), 11 Karol Rymarczyk (13 Gabriel Wąsik 70′), 14 Oleksii Hulovych (5 Łukasz Cichoń 76′)– 17 Yaroslav Myts

Rezerwa: 4 Bartosz Gęsiak, 5 Łukasz Cichoń, 13 Gabriel Wąsik, 19 Miłosz Wasilewski

 

Sędziowali: Mariusz Grela, Marcin Irzyk, Michał Pilszak

 

Poniżej galeria zdjęć ze spotkania.

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *