W 4tej ligowej kolejce gubimy punkty. W środę 1 września 2021 Start Rymanów pokonuje nas w meczu domowym 0:2 i spadamy w tabeli na 8-mą pozycję, z dorobkiem 6 pkt.

Trudny orzech do zgryzienia przed meczem miał Trener Dariusz Soliński, ze względu na braki kadrowe w linii obrony. Aż dwoje Zawodników się rozchorowało, a trzeci złapał kontuzję podczas treningu na dzień przed meczem. Mimo jednak, że wyszliśmy ustawieni nieco inaczej niż zwykle, a sam wynik świadczy przeciwko nam, to przyznać trzeba, że nasza gra nie wyglądała zupełnie źle. Całą pierwszą połowę nie ustępowaliśmy Rywalowi i miał z nami całkiem niezłą przeprawę. Zbudowaliśmy kilka fajnych akcji w ofensywie, jednak żadna z nich poważnie nie zagroziła bramce Dawida Czarneckiego. Swoją delikatną przewagę przeciwnikowi udało się wykorzystać w 45′, kiedy to błąd obrony spowodował utratę bramki, wprost do szatni.

W drugiej połowie spotkania próbowaliśmy różnych wariantów na podejście przeciwnika, to grę środkiem, to na skrzydle, jednak nie udało się załapać kontaktu. Ekipa Startu usilnie próbowała coś jeszcze strzelić i tutaj też kilkoma świetnymi interwencjami popisał się Grzegorz Żytniak. W 75′ Przeciwnikowi udaje się ostatecznie podwyższyć wynik na 0:2 za sprawą Radosława Nikodego. Ostatnie minuty meczu to znowu nasze usilne próby zdobycia chociażby gola honorowego, jednak sami marnowaliśmy swoje zagrania, to niedokładnymi podaniami to niecelnymi próbami strzałów i wynik 0:2 nie uległ już zmianie…

Uznajemy wyższość przeciwnika, który po tym meczu uplasował się na pozycji lidera naszej ligi. Mamy nadzieję, że już na najbliższe weekendowe spotkanie będziemy w komplecie. A o ligowe punkty powalczymy na wyjazdowym meczu z OKS Markiewicza, w niedzielę 5 września o godz. 16:30. Zapraszamy!

Swoje pierwsze spotkanie w barwach Nafty rozegrał wczoraj w bramce Grzegorz Żytniak. Gratulujemy!

Zdrówka dla przeziębionych Matiego i Gabrysia. Mamy też nadzieję na jak najszybszy powrót Saszy na murawę!!!

 

Skład Nafty: 21 Grzegorz Żytniak – 15 Tymoteusz Kochanik, 8 Krystian Gębarowski, 17 Yaroslav Myts, 3 Mateusz Krawczyk – 7 Damian Limberger, 9 Kacper Szura (19 Konrad Dziura 83′)- 14 Oleksii Hulovych, 18 Damian Soszyński (16 Kordian Dąbrowski 65′), 10 Konrad Rymarczyk – 20 Konrad Słowik (11 Karol Rymarczyk 46′)

Rezerwa: 1 Szymon Jastrzębski, 11 Karol Rymarczyk, 16 Kordian Dąbrowski, 19 Konrad Dziura

 

Sędziowali: Paweł Pitak, Edward Szczurek, Krzysztof Zygmunt

 

Skrót meczu realizowany przez Gring Studio dostępny pod linkiem jak niżej.

 

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *