Druga z rzędu kolejka bez punktów dla naszego Zespołu. W niedzielę 5 września 2021 przegrywamy mecz wyjazdowy z OKS Markiewicza 2:0. Nie powiększamy dorobku punktowego i spadamy o kilka oczek w tabeli, zajmując aktualnie 13tą pozycję.

Od pierwszych minut widać było, że to nie będzie udane spotkanie. Graliśmy bardzo słabo pozwalając przeciwnikowi na wszystko. Nie mieliśmy pomysłu na bramkę, a nasze niedokładne podania i przyjęcia przełożyły się na straty. Oczywiście nie można powiedzieć, że niczego nie ugraliśmy, bo prób po naszej stronie było sporo. 3 trafienia w słupek przy próbach Damiana Limbergera i Yaroslava Mytsa, oraz jedna poprzeczka przy pięknym strzale Oleksiiego Hulovycha, jednak  żadnej z nich nie udało się zamienić na bramkę.

Przeciwnik natomiast chętnie wykorzystywał wszystkie nasze błędy. Pierwszy już w 22′, kiedy to straciliśmy pierwszego gola, mocno odsłaniając się w polu karnym. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. Po wyjściu na boisko w 46′ widać było po naszej postawie, że niewiele zmienimy w jakości gry. Ciągle bez polotu i ciągle nasze próby nie były tym, czego chcieliśmy. Wynik na 2:0 dla Gospodarzy podwyższył w 71′ Wiktor Latkiewicz, pogrzebując nasze szanse na remis. Byliśmy sfrustrowani i źli na siebie, że nie możemy przełamać tej niemocy która nas wczoraj ogarnęła.

Nie pomógł też fakt, że na wczorajsze spotkanie była dość wąska kadra.  Nie opuszcza nas niestety pech kontuzji i infekcji… Mamy nadzieję, że przed sobotnim starciem 6 kolejki z Grabowianką Grabówka, będziemy wreszcie mogli oglądać lepsze widowisko, a po dwóch kolejkach niedyspozycji wróci ta Drużyna, która dostarczała nam pozytywnych emocji na wiosnę oraz 2 i 3 kolejce tego sezonu.

Wyciągamy wnioski i wracamy do treningów.

Zapraszamy Wszystkich  na spotkanie z Grabowianką w sobotę 11 września, godz. 16:30 na Splast Arenę w Jedliczu. Oby przyszło przełamanie!!!

 

Skład Nafty: 1 Szymon Jastrzębski – 15 Tymek Kochanik, 8 Krystian Gębarowski Kpt., 6 Mateusz Biernat, 3 Jakub Krawczyk – 9 Kacper Szura, 18 Damian Soszyński (11 Kraol Rymarczyk 46′) – 10 Konrad Rymarczyk, 7 Damian Limberger, 14 Oleksii Hulovych – 17 Yaroslav Myts.

Rezerwa: 11 Karol Rymarczyk, 19 Konrad Dziura, 20 Konrad Słowik

 

Sędziowali: Rafał Komański, Damian Książek, Dominik Kaczmarek

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *