9 kolejka JUNIOR STARSZY_NAFTA SPLAST JEDLICZE – PARTYZANT MAL-BUD1 TARGOWISKA 0:4 (0:0)

W 9tej kolejce przegrywamy na własnym boisku z Partyzantem Mal-Bud1 Targowiska 0:4. Zajmujemy 10-tą, przedostatnią pozycję w tabeli z dorobkiem 4 pkt.

Pierwsza część spotkania nie zapowiadała nadchodzącego horroru. Wyglądaliśmy dobrze, byliśmy aktywni i budowaliśmy dobre akcje w ofensywie. Nie brakowało okazji do strzelenia bramek ani po jednej ani po drugiej stronie i spotkanie było na bardzo równym poziomie.

W drugiej części gry wszystko wyglądało już niestety dużo gorzej. Strata pierwszej bramki niestety podziałała na drużynę negatywnie i mimo woli walki, nie mieliśmy już pomysłu na grę. Nasze pojedyncze przebłyski w ataku były nieskuteczne, natomiast rywal świetnie i skutecznie wychodził z kontrą, zamieniając je na kolejne gole. Szkoda, że nie udało nam się strzelić gola kontaktowego, bo na pewno na minimum jednego w tym meczu zasłużyliśmy.

Uznajemy wyższość rywala i przyjmujemy porażkę. Do końca rundy pozostała 1 kolejka i wymagający przeciwnik: Przełęcz Dukla. Mamy nadzieję, że wykorzystamy czas treningów, aby pokazać się w tym meczu z lepszej strony.

Skład Nafty:

Br KAMIL MROZEK, PIOTR POTYRAŁA, MICHAŁ BOŻEK, RADOSŁAW WIATER, MIŁOSZ WASILEWSKI, Kpt MICHAŁ BIERNACKI, JAKUB BISKUP, KONRAD KLATKA, ŁUKASZ GARBACIK, PIOTR PARYLAK, GABRIEL WĄSIK

Rezerwa: Br MARCEL OLSZYK, MACIEJ BONAR, MARCIN GINALSKI, ŁUKASZ BĘBEN

Poniżej galeria zdjęć ze spotkania.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *