Była to już druga kolejka rundy wiosennej w wykonaniu drugiego zespołu. Pierwszy mecz zweryfikowany jako VO dla naszej drużyny, ze względu na wycofanie się zespołu LKS Moderówka. Dzisiejsze spotkanie, 02.05.2021 rozstrzygnęło się 2:4 na korzyść Wisłoki Błażkowa. Plasujemy się aktualnie na 7-mym miejscu w tabeli ze skromnym dorobkiem 9 pkt.

Dzisiejszy występ Nafty II do udanych nie należał. Z gry byliśmy lepsi, mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki i budowaliśmy w ofensywie akcja po akcji. Nasze strzały były jednak niecelne i staliśmy się klasycznym przypadkiem, kiedy to mszczą się niewykorzystane sytuacje.

Przeciwnik oddał przez cały mecz może z 6 strzałów, jednak aż 4 z nich trafiły do bramki. My strzelaliśmy całe 90 minut, ale tylko dwie próby udało się zamienić na gole. Pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył przy wyniku 0:2 z główki Bartosz Gęsiak, po świetnym dośrodkowaniu będącego dzisiaj w bardzo dobrej dyspozycji Alexisa Le Bray’a. Drugie trafienie dla naszego zespołu, dające wyrównanie na 2:2 zaliczył Wojciech Wdowiarz, przy asyście Karola Rymarczyka. Jakkolwiek mecz otworzył się na nowo, znowu nie byliśmy w stanie strzelać celnie, natomiast dwie kontry wyprowadzone w tym czasie przez przeciwnika dały im kolejno bramkę nr 3 i 4.

Z wynikiem 2:4 wybrzmiał ostatni gwizdek sędziego głównego spotkania i pretensje mogliśmy mieć tylko do samych siebie. Przed nami sporo do analizy i dużo pracy!

Swój debiut w barwach Nafty zaliczyli dzisiaj Przemysław Zięba w obronie oraz Arkadiusz Wajda w bramce.  Cieszy nas też powrót do Nafty Wojciecha Wdowiarza, który zdobył dzisiaj gola dla naszego zespołu. W dzisiejszym meczu zagrał również długo wyczekiwany przez nas Łukasz Cichoń, którego z gry na ponad rok wykluczyła kontuzja i w konsekwencji operacja kolana.

Drugą drużynę zasilili dzisiaj kadrowo Zawodnicy z pierwszego zespołu rozgrywając połówkę spotkania: Konrad Rymarczyk, Karol Rymarczyk oraz Bartosz Gęsiak.

Dziękujemy ekipie z Błażkowej za spotkanie i sportowe zachowanie. Powodzenia w lidze!

Najbliższy mecz Nafta II rozegra 09.05.2021 z Łękami Strzyżowskimi. Początek spotkania godz. 12:00.

 

Skład Nafty: 1. Arkadiusz Wajda br., 2. Przemysław Zięba, 3. Alexis Le Bray, 4. Michał Szufnarowski, 5. Konrad Rymarczyk (11. Karol Rymarczyk 46′), 6. Krzysztof Wałęga, 8. Patryk Znój ( 83. Tomasz Wajda 80′), 9. Patryk Warżołek Kpt. ( 7. Bartosz Gęsiak 46′), 10. Wojciech Wdowiarz, 16. Mateusz Godek, 17. Łukasz Cichoń

Rezerwa: 7. Bartosz Gęsiak, 11. Karol Rymarczyk, 83. Tomasz Wajda

Poniżej galeria zdjęć z dzisiejszego spotkania.

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *