11 kolejek liczyła zakończona runda jesienna obecnego sezonu Juniorów Starszych. Podopieczni trenera Bartłomieja Szeli na półmetku sezonu zakończyli rozgrywki na 10-tym, przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. Odnotowaliśmy 1 zwycięstwo, 1 remis i 8 porażek. Łączny dorobek punktowy naszej Drużyny to 4 pkt. Strzeliliśmy łącznie 13 bramek, tracąc 33.

 

Nafciarze zmagali się z poniższymi drużynami:

Tęcza Zręcin, Brzozovia Brzozów, LKS Płowce, Liwocz Brzyska, Arłamów Ustrzyki Dolne, Przełęcz Dukla, Patryzant Mal Bud1 Targowiska, Sobniów Jasło, Ostoja Kołaczyce oraz LKS Zarzecze.

Wynik końcowy naszej Drużyny jest zdecydowanie poniżej oczekiwań, tym bardziej, że mamy w swojej ekipie wyróżniających się Zawodników. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie odbudować się na wiosnę, odrobić straty punktowe i poprawić wynik w tabeli. Wierzymy, że Juniorzy pokażą jeszcze drzemiący w nich potencjał i udowodnią wszystkim, że stać ich na więcej!

 

O komentarz do zakończonej rundy poprosiliśmy kapitana Zespołu, Michała Biernackiego:

Rundy jesiennej nie możemy z pewnością zaliczyć do udanej. Ciągłe zmiany kadrowe oraz kontuzje w dużym stopniu przyczyniły się do tak słabych rezultatów. Natomiast byliśmy w stanie pokazać ładną piłkę, lecz brakowało postawienia kropki nad i.  Do rundy wiosennej przystąpimy jeszcze bardziej zmotywowani i dostarczymy wszystkim Kibicom Nafciarzy powodów do radości.

 

Trzymamy za słowo 🙂

Dziękujemy za tę rundę Panowie!

 

Skład Nafty: Szymon Jastrzębski, Kacper Mrozek, Wiktor Szurkiewicz, Marcel Olszyk, Gabriel Wąsik, Kamil Sitar, Piotr Potyrała, Kacper Trybus, Maciej Bonar, Michał Bożek, Radosław Wiater, Marek Jurczak, Michał Biernacki  Kpt, Konrad Klatka, Krzysztof Samborowski, Marcin Ginalski, Łukasz Garbacik, Piotr Parylak, Miłosz Wasilewski, Łukasz Bęben, Jakub Biskup.

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *