Stała się jasność! Dzień 19.10.2021 zapisze się bardzo pozytywnie w klubowej kronice. Dzięki firmie SPLAST i pełnym zaangażowaniu Prezesa Tadeusza Sanockiego wczoraj na obiekcie Nafta Splast Jedlicze zabłysły światła 🙂.

Projekt nowej infrastruktury powstał już w zeszłym roku, a jego wykonanie podzielono na dwa etapy. Wiosną tego roku przeprowadzono prace ziemne i przyłącza prądu, a na jesień zaplanowano wzniesienie 4 masztów i wzmocnienie tej konstrukcji. Montaż łącznie 12 lamp miał miejsce w dniu wczorajszym i rozbłysły one już podczas wczorajszego treningu Seniorów 😀. Zamontowane lampy to nowoczesna, energooszczędna technologia ledowa.

Oświetlenie umożliwi treningi Nafciarzom w optymalnych dla nich godzinach jesienną, zimową oraz wiosenną porą, niezależnie od zmiany czasu. Stworzy również możliwość rozgrywania sparingów dla grup Młodzieżowych. Nowe oświetlenie ograniczy także konieczność korzystania w tym okresie  z hali sportowej i 'orlika’ do niezbędnego minimum, znacznie redukując wydatki Klubu na okres prawie 5 miesięcy. Teraz tylko śnieg i silny mróz może powstrzymać nas od trenowania na własnym obiekcie 😀.

W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania Panu Tadeuszowi Sanockiemu oraz firmie SPLAST, sponsorowi głównemu naszego Klubu za tę inwestycję. Dziękujemy również za ogromne wsparcie i trud włożony w cały proces realizacji! DZIĘKUJEMY!

 

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *