W ostatni weekend swoje zmagania ligowe zakończyła ekipa naszych Trampkarzy, przyszła więc pora na podsumowanie całej rundy. Podopieczni trenera Patryka Akslara, najlepiej punktująca drużyna z naszych ekip młodzieżowych uplasowała się na pozycji WICELIDERA swojej tabeli, zajmując II MIEJSCE i gromadząc w swoim dorobku 15 punktów.

W rozegranych 6 kolejkach Młodzi Nafciarze zaliczyli 5 zwycięstw z drużynami z Błażkowej (20:6), Świerzowej (4:0), Brzysk (8:1), Kopytowej (3:1) i Łęk Dukielskich (z rekordową wygraną 30:1) oraz 1 porażkę z Ostoją Kołaczyce (1:6).  Daje to imponujący stosunek bramek 66:15.

Ten wynik to efekt ich ciężkiej pracy, prawdziwej pasji do piłki i dobrej komunikacji z Trenerem. Trochę nas te zwycięstwa nie dziwią, bo ilekroć tylko otworzymy bramy stadionu, Trampkarze pojawiają się na nim natychmiast, nie wiadomo skąd i od razu dopadają do piłki 🙂. Czy to dzień ich treningu czy nie, dzień ich meczu czy nie, nieważne! Oni zawsze tam są! Jesteśmy bardzo dumni z naszej Młodej Ekipy!

W tym miejscu chcemy złożyć również podziękowania Rodzicom za zaangażowanie w piłkarską pasję swoich Dzieci. Dziękujemy za Waszą obecność na meczach i treningach oraz organizowanie wszystkiego logistycznie. Sukces tej Młodzieży, to również Wasz sukces, za co dziękujemy! Dziękujemy również Zawodnikom Młodzików, którzy nierzadko kadrowo wspierają Trampkarzy w lidze!

„Dziękuję drużynie za tę rundę, za wszystkie wspólne mecze, treningi, wspólnie spędzony czas i mam nadzieję, że kolejną rundę nadal będę pracował z tymi Chłopcami. Cieszy mnie ich zaangażowanie w trening, że przychodzą, że chcą i za to im dziękuję W u15 większość chłopaków może pochwalić się 90% obecnością na treningu! Co do samej ligi…tak dobrze już to nie wygląda… Liga liczy 7 drużyn. Nie dość, że ilość meczy jest przerażająco mała, to poziom drużyn również jest mocno zróżnicowany. Zwycięstwa 30-1 czy 20-6… Takie wyniki nie powinny mieć miejsca, bo to nikogo nie rozwija, a przecież o to nam chodzi, żeby Ci chłopcy się rozwijali, zdobywali doświadczenie. W kontekście oceny Zawodników nie chciałbym tutaj nikogo stawiać przed szereg, bo mamy Zawodników, którzy zdobywają bramki, mamy zawodników, którzy potrafią dograć piłkę i skonstruować składną akcję w środku boiska, mamy również kim bronić, nasz dowodzący obroną wydaje mi się, że nie przegrał ani jednego pojedynku 1 vs 1. Szacun! Myślę, że niedługo się widzimy i pracujemy dalej 🙂”

Serdeczne GRATULACJE dla całej EKIPY TRAMPKARZY I TRENERA! Obyśmy w rundzie wiosennej mogli też cieszyć się Waszymi zwycięstwami!

 

Skład Drużyny:

Szymon Ordyna, Michał Janocha, Marcel Bartkowiak, Kacper Bolek, Wiktor Kubacki, Kacper Chudy, Łukasz Pikuła, Dominik Wąsik, Sebastian Kwarciany, Miłosz Mazuchowski, Jakub Lisowski, Patryk Jastrzębski, Mikołaj Węglowski, Jakub Kustroń, Filip Piotrowski, Patryk Filipowicz, Kamil Bobrowski, Mateusz Wierdak, Jakub Kochanek Kpt.

 

Brawo Młodzież!!!

By Jolaos

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *