PODSUMOWANIE rundy jesiennej_ MŁODZIK

W ubiegłym tygodniu swój ostatni, 6 mecz tej rundy rozegrała drużyna Młodzików. Podopieczni trenera Patryka Akslara uplasowali się na 6tym miejscu na 7 drużyn. Dorobek w ligowej tabeli to 4 punkty, na które składają się odpowiednio: 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki.

Młodzi Nafciarze mierzyli się z drużynami UKS Beniaminek II Krosno, Karpaty II Krosno, UKS Tempo Nienaszów, Polonia Kopytowa, LKS Skołyszyn i Święcany Standart. Łącznie zdobyli 14 bramek, stracili 32. Wyniki poszczególnych spotkań:

LKS Skołyszyn 4 : 1 Nafta Splast Jedlicze

Nafta Splast Jedlicze 2 : 2 Polonia Kopytowa

Karpaty II Krosno 6 : 0 Nafta Splast Jedlicze

Nafta Splast Jedlicze  2 : 4 UKS Tempo Nienaszów

UKS Beniaminek II Krosno 15 : 0 Nafta Splast Jedlicze

Nafta Splast Jedlicze 9 : 1 Święcany Standart

 

Trener Akslar o wynikach tej rundy:

„Zakończyliśmy rozgrywki ligowe Chłopcy zebrali kolejne doświadczenia, myślę, że wielu z nich zrobiło spory skok w swoim rozwoju. Do drużyny dołączają ciągle nowi zawodnicy, co mnie oczywiście cieszy i jest dobrym prognostykiem na kolejne półrocze pracy. Dziękuję drużynie za wspólnie spędzony czas zarówno na meczach jak i treningach.”

 

Przed Drużyną okres przygotowawczy i cała runda wiosenna. Mamy nadzieję, że młodzi Nafciarze podejmą walkę na wiosnę i będą w stanie poprawić swój wynik w tabeli.

Podziękowania dla Rodziców Zawodników,  za Wasze zaangażowanie i obecność na meczach.

 

Całej Drużynie Młodzików dziękujemy za walkę w tej rundzie i życzymy im motywacji do pracy na wiosnę. Wierzymy, że będzie lepiej!!!

 

Skład Nafty: Maciej Sorys, Szymon Wiśniowski, Dominik Kustroń, Antoni Zagórski, Adrian Hłyń, Andrzej Gałązka, Filip Piotrowski, Patryk Filipowicz, Mateusz Wierdak, Franciszek Jerzyk, Ksawery Smosna, Sebastian Kwarciany, Kamil Jaśkiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *