PODSUMOWANIE rundy jesiennej_ MŁODZIK

W ubiegłym tygodniu swój ostatni, 6 mecz tej rundy rozegrała drużyna Młodzików. Podopieczni trenera Patryka Akslara uplasowali się na 6tym miejscu na 7 drużyn. Dorobek w ligowej tabeli to 4 punkty, na które składają się odpowiednio: 1 zwycięstwo, 1 remis i 4 porażki.

Młodzi Nafciarze mierzyli się z drużynami UKS Beniaminek II Krosno, Karpaty II Krosno, UKS Tempo Nienaszów, Polonia Kopytowa, LKS Skołyszyn i Święcany Standart. Łącznie zdobyli 14 bramek, stracili 32. Wyniki poszczególnych spotkań:

LKS Skołyszyn 4 : 1 Nafta Splast Jedlicze

Nafta Splast Jedlicze 2 : 2 Polonia Kopytowa

Karpaty II Krosno 6 : 0 Nafta Splast Jedlicze

Nafta Splast Jedlicze  2 : 4 UKS Tempo Nienaszów

UKS Beniaminek II Krosno 15 : 0 Nafta Splast Jedlicze

Nafta Splast Jedlicze 9 : 1 Święcany Standart

 

Trener Akslar o wynikach tej rundy:

„Zakończyliśmy rozgrywki ligowe Chłopcy zebrali kolejne doświadczenia, myślę, że wielu z nich zrobiło spory skok w swoim rozwoju. Do drużyny dołączają ciągle nowi zawodnicy, co mnie oczywiście cieszy i jest dobrym prognostykiem na kolejne półrocze pracy. Dziękuję drużynie za wspólnie spędzony czas zarówno na meczach jak i treningach.”

 

Przed Drużyną okres przygotowawczy i cała runda wiosenna. Mamy nadzieję, że młodzi Nafciarze podejmą walkę na wiosnę i będą w stanie poprawić swój wynik w tabeli.

Podziękowania dla Rodziców Zawodników,  za Wasze zaangażowanie i obecność na meczach.

 

Całej Drużynie Młodzików dziękujemy za walkę w tej rundzie i życzymy im motywacji do pracy na wiosnę. Wierzymy, że będzie lepiej!!!

 

Skład Nafty: Maciej Sorys, Szymon Wiśniowski, Dominik Kustroń, Antoni Zagórski, Adrian Hłyń, Andrzej Gałązka, Filip Piotrowski, Patryk Filipowicz, Mateusz Wierdak, Franciszek Jerzyk, Ksawery Smosna, Sebastian Kwarciany, Kamil Jaśkiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *