Sparing SENIORZY_ NAFTA-SPLAST JEDLICZE – GKS KROŚCIENKO WYŻNE 4:1 (2:0)

Kolejny test-mecz za nami, tym razem na plus. W poniedziałek 22.02.2021 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jaśle pewnie zwyciężamy z GKS Krościenko Wyżne 4:1.

Jakkolwiek nieskromnie to zabrzmi, kontrowaliśmy cały przebieg spotkania i to głównie my stwarzaliśmy sytuacje bramkowe. Było ich po naszej stronie zdecydowanie więcej. Pierwszą bramkę dla naszego Zespołu już ok. 5′ zdobył Karol Rymarczyk, dobijając piłkę odbitą przez bramkarza. Po kilku minutach wynik na 2:0 podwyższył Zawodnik Testowany 1, po dośrodkowaniu Karola Rymarczyka. Prób po naszej stronie było w tej części spotkania jeszcze wiele, jednak nie udało się zdobyć więcej goli.

W drugiej połowie graliśmy swoje i byliśmy bardzo aktywni ofensywnie i w środku pola. Mocnym i precyzyjnym uderzeniem popisał się w tej części spotkania Konrad Michniewski zdobywając 3-go gola dla Nafty. Ostatnią, 4-tą bramkę dla czarno-niebieskich ok 80′  strzelił Jakub Krawczyk, przy asyście Zawodnika Testowanego 3 . W 90′ po naszym faulu w polu karnym drużyna GKS wykorzystuje swoją szansę i zdobywa gola, zamykając wynik spotkania na 4:1.

Pięknymi interwencjami popisał się wczoraj Szymon Jastrzębski. Również z dobrej strony pokazali się nasi Zawodnicy Testowani. Brawa dla całej Drużyny za walkę i pewne zwycięstwo!

Wracamy do pracy, bo mimo wszystko jeszcze sporo mamy do poprawy. Kolejny sparing w najbliższą niedzielę, a  zmierzymy się tym razem z naszym ligowym rywalem Brzozovią Brzozów.

Skład Nafty: Szymon Jastrzębski, Krystian Gębarowski, Zawodnik Testowany 3, Michał Krupa, Jakub Krawczyk, Karol Rymarczyk, Konrad Rymarczyk, Zawodnik Testowany 4, Bartek Klich, Filip Gierlicki, Zawodnik Testowany 1, Konrad Michniewski, Konrad Klatka, Piotr Parylak, Alexis Le Bray, Maciek Bonar, Bartosz Gęsiak, Zawodnik Testowany 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *